הסקס מאג'יק של אייזיס – חלק 3
הפרוטוקול המקודש של בתי הספר למיסתורין
להבת הוורד וריפוי עם וורדים


במאמר הזה אני רוצה להביא קטעים מתורתן של שתי מורות שלי, אמורה קואן יין וליידי עמנואלה, שתרגמתי לעברית. אני רוצה לחבר את קוראי להבנה של תהליך החניכה שהתרחש בבתי הספר למיסתורין בעבר ובימינו.

מה שקורה היום בסדנאות של הניו אייג' מועבר לפעמים חומר מעוד מתקדם שבעבר היה מלומד בתוך תהליך של לימוד וחניכה אורך מאוד. זה יוצר הרבה בעיות של חוסר בשלות וחוסר ניקיון ונפילות אנרגטיות של חניכים ומורים שעובדים עם טכניקות שהם פשוט לא מוכנים אליהן, ולא עברו חניכה של צעד אחרי צעד, כדי להגיע לעמוד ברמה הנדרשת של מיומנות ואחריות כדי לקבל את הפירות של תרגולים מתקדמים.

בתי הספר למיסתורין של מצריים העתיקה מגיעים לזמננו
מאת אמורה קואן יין

בימים עברו, בתי הספר למיסתורין התקיימו באופן יותר מוחשי וברור על פני כדור הארץ. בשיא הפריחה של הרוחניות במצריים העתיקה, לדוגמה, כל התרבות הייתה מרוכזת סביב המקדשים של בית הספר למיסתורין. אדם מכל מעמד של החברה, שחווה התעוררות רוחנית, והכיר בחשיבות של חיים לא פגיעה באחר וללא רבב (לעשות מה שהוא יודע שנכון בכל סיטואציה), ובחר להתעורר באופן מלא יותר, להיהפך למואר ולהתיישר עם הייעוד הגבוהה שיותר שלו. סוג כזה של חוויות פנימיות לפעמים מובילים מחפש רוחני להצטרף לבית ספר למיסתורין : שיטה לריפוי, טיהור, ומעבר בנתיב החניכה להארה והתעלות.

כאשר אנשים במצרים העתיקה חוו את הדחף הפנימי הזה, הם היו הולכים למקדשים להערכה ע"י כוהן או כוהנת. לפעמים הכוהנים היו נותנים משימות למועמדים, שעליהם היה להשלימם לפני כניסתם לנתיב החניכה במערכת בתי הספר למיסתורין. המועמדים היו מתקבלים לבית הספר למיסתורין רק אחרי שהשלימו את המשימות שניתנו במטרה להכינם ע"י (1) הבנת ההבדל בין הזדהות עם האגו להזדהות עם רוח הקודש; (2) יצירת מחויבות מלאה לחיים ללא רבב וכיבוד של המקודשות של כל הדברים וכל האנשים ; (3) לימוד להתייחס אל כל המצבים בחיים ומערכות יחסים כמורים
(4) ;ללמוד דרך מדיטציה לשמור על גבולות בריאים; (5) לימוד עשיית בחירות בחיים לא מתוך תגובות רגשיות כמו פחד, כעס ונקמה.

בשלב זה המחפש היה בא לפגוש את הכוהנת של שאקמט, האלה בעלת ראש הלביאה. הכוהנות והמתקשרות של שאקמט היו בעלות ראייה רוחית. הן ידעו להסתכל מעבר לנגלה ולראות מה שמסתתר מאחורי המסכה. הכוהנות של שאקמט קיבלו אינדיבידואלים לבית הספר למיסתורין רק אם ראו שהם כנים ומוכנים להיות חשופים לגמרי בכל הרמות מבלי להסתיר דבר, והם היו ענווים ובהודיה כאשר אג'נדות של האגו והקארמה היו נחשפות. במילים אחרות, אם המועמד לא היה מקבל בלב שלם את הידע אודות מה יש לרפא, ואילו הרגלים וגישות צריך לשנות, אז זה אמר שהאינדיבידואל לא היה מוכן לקבל את האחריות הנדרשת של נתיב החניכה באופן בוגר ובטוח.

ברגע שהמחפש היה עובר את השיקוף וההכנות של הכוהנות של שאקמט, הוא או היא היו מגיעים למקדש של חתחור(Hathor)שם הכוהנות האוהבות של האם האלוהית חתחור היו מתחילות את תהליך הריפוי והתחדשות הגופים הרגשיים והאתריים והילד הפנימי. עד שהמחפש למד איך לאהוב ולדאוג לילד הפנימי בתוכו/ה, התום והטוהר שדרושים כדי להחזיק את האור לא היה נגיש. חתחור מסבירה בתקשור אתה, שמאסטר הוא ישות בה יש איזון בין הילד האלוהי הקסום והבוגר האחראי. כאשר הילד והמבוגר חיים בהרמוניה, שיתוף פעולה ואמון, עומקים של אהבה עצמית נובעים מכך. אז ורק אז אפשר לגשת לחניכות הגבוהות יותר עם איזה שהיא תקווה לתוצאה אלוהית אמיתית. זה בגלל שהתמימות של הילד היא האיזון לחכמה אלוהית וידע. הטוהר של הילד פותח את הדלת לעוצמה האלוהית. תחושת הפליאה של הילד תומכת ביצירתיות הרוחנית והענווה של הבוגר. הכוהנות של חתחור השתמשו בריפוי באמצעות העברת אנרגיה מהידיים, צלילים מקודשים, ואהבה האמהית כדי לעזור בהשבת האיזון המקודש הזה.

המחפש נשלח ללימודים גבוהים יותר מהכוהנות והכוהנים של אייזיס, אוזיריס, הורוס, מהאט, פטה ות'ות', רק אחרי שהכוהנות של חתחור אמרו שהוא או היא מוכנים. אז הפעלת הקה (KA) החלה, במקביל לעבודה עם הקונדליני, והוראות ותרגולים גבוהים יותר ותהליכים אישיים. הקה זה הכלי שדרכו העצמי המשיחי (Christ Self) מומשק ונהיה אחד עם האישיות ותודעת הגוף. לאחר מכן, צעד אחר צעד, חניכה אחר חניכה, המחפש יתקדם דרך המערכת של בית הספר למיסתורין בסדר עוקב. ללמוד טרם זמנה יכולת על חושית או התיישרות רב מימדית היה יכול להוביל לשימוש לרעה בעוצמה, דיבוק וכאב גדול.

בית ספר למיסתורין הוא מקום רוחני או שיטת הוראה שבה בן אדם יכול ללמוד, לחוות ריפוי, ומצבי תודעה גבוהים, ובאמצעות עשייה נכונה ותרגול במשך זמן להשיג הארה של כל הגוף והצ'אקרות. לאחר ששבע שלבים חניכתיים של הארה הושגו, החניך עובר לשלב הבא : תודעת משיח. כאשר שלב סופי זה הושג ושירות על פני האדמה הושלם, העצמי המשיחי יכול בפשטות להעלות את התדרים של הגוף הפיזי ולהתעלות, מבלי להשאיר מאחוריו את גופו הפיזי, או לחוות מוות מודע ולנוע דרך שערי ההתעלות, בהשאירו מאחור את גופו חופשי מקארמה.

המטרה בכל בית ספר למיסתורין, אם כן, היא להתעלות על כל האשליות של מוגבלות במימד הפיזי, לחיות בהתיישרות עם האמת האלוהית ולהשיג התיישרות רב מימדית עם העצמי האמיתי שלך ועם האל/אלה ההוויה כולה – כל זה בהתמסרות לזרם של אהבה אלוהית – או במילים אחרות להיהפך לעצמי המשיחי ( Christ Self ). החניכות לאורך הדרך מציבות לאדם אתגרים והתגלויות באופן יחסי לקארמה של האדם והנטייה שלו/ה לחוסר הזדהות עם אשלייה ואגו. כאשר האדם פוגש את האתגרים האלו ומתעלה מעבר לנטיות של האגו, אז הוא עובר לרמה הבא של החניכה.

כל רמה של חניכה מתחילה כאשר החניך מקבל חוויה טרנסדנטאלית שבמהלכה הוא מקבל נקודת מראה מקום, שבו הוא או היא יהיו כאשר החניכה תסתיים. אחרי שהאדם מעגן לתוכו את נקודת מראה המקום הזו, מתחילה פאזה של תהליך ניקוי. הפאזה של הניקוי כוללת אתגרים של החיים, עלייה של רגשות ישנים, זיכרונות ודפוסים קארמתיים מחיים אחרים, וכל מה שיש לזהות, לרפא, לנקות, ולהתעלות מעליו. כאשר זה מסתיים, השלב הבא מתחיל וממשיך באופן דומה עד שהאדם מגיע למאסטרי בכל רמות החניכה. המקדשים העתיקים ובית הספר של המקדש הדולפין כוכבי כעת, עוקבים אחר פרוטוקול מקודש זה כדרך להבטיח למחפש הרוחני את התקווה הגדולה ביותר כדי להשיג את המטרה הגבוהה ביותר באינטגרציה ובאור.

למידע נוסף על בית הספר הדולפין כוכבי כנסו לקישור הבא

לסדנת תאי האור הפליאדיניים המבוססים על תורתה של אמורה קואן יין כנסו לפה.

יצירת שדה מאוחד בעזרת להבת הוורד
מתוך הוראתה של המורה ליידי עמנואלה

להבת הוורד הינה הקרן העשירית של אור הבורא, אשר הוחזרה בשנים אחרונות לכדור הארץ, אחרי שמאז נפילת אטלנטיס היו בכדור הארץ רק 7 קרניים. חמשת הקרניים הנוספות הינם שדות אנרגיה של אחדות שניתן כיום להתחבר אליהם ולהביא אותם אל תוך שדה האנרגיה שלנו ולתוך חיינו. להבת הוורד הינה אנרגיה של ריפוי, אהבה אינסופית, שלום ואחדות. היא מכילה בתוכה את האנרגיות של שלושת הקרניים הראשונות – הקרן הכחולה של העוצמה, הרצון והאמת האלוהית, הקרן הצהובה של החכמה האלוהית והקרן הוורודה של האהבה האלוהית. שלושת האנרגיות האלו נקראות גם הלהבה המשולשת של חיי הנצח, והיא למעשה איך שהנשמה שלנו מחוברת לגוף הפיזי. מסביב ללהבה המשולשת יש מעגל של אור לבן שקשור לאנרגיית השכינה, הצד הנשי של האלוהות ומסביב 12 עלים בצבע וורד (מג'נטה) שקשור למבנה הגיאומטרי של צ'אקרת הלב.
בתרגיל זה נשתמש בלהבת הוורד כדי ליצור שדה מאוחד בין שני בני אדם או בקבוצה. הרעיון שוב הוא שהאדם מולך הוא הבן זוג הקוטבי שלך, שביחד אתם יוצרים שדה מאוחד.

הוראות התרגול:

סגרו את האגרופים והרימו את שני האגודלים מעלה. עכשיו סובבו את שני האגודלים מטה. וחברו את שני האגודלים אחד לשני וגם את שאר האצבעות כך שתיווצר צורת לב בין הידיים שלכם.
הביאו את הידיים אל צ'אקרת הלב וחיזרו אחרי המנטרה הבאה מספר פעמים:

הנני הלהבה המשולשת של חיי הנצח""
ובאנגלית
"I Am the threefold flame of eternal life"

דמיינו את הלהבה המשולשת בוערת בתוך ליבכם.

כעת דמיינו את סמל להבת הוורד (למעלה) בא מהאינסוף אל עבר הצד האחורי של צ'אקרת הלב שלכם, נכנס אל תוך הלב מאחור, פותח את הלב כמו שמש ואז מתחלק לחמש נקודות : שתי הידיים, שתי הרגליים והעין השלישית ונשלח קדימה אל עבר השותף הקוטבי שלכם שעושה אותו דבר. בינכם תרגישו מיד שנוצר שדה מאוחד של אהבה, שלום והרמוניה.

כעת קראו ללב הקוסמי של הבורא ובקשו ממנו להוריד עמוד של אור-אהבה-חיים סביבכם (מעגל זוגי זוג או מעגל קבוצתי) שיקיף אתכם וירד עד ללב של אמא אדמה. וכעת בקשו מהשכינה, האם האלוהית שתשלח את אהבתה דרך לב האדמה מעלה בתוך עמוד האור. הרגישו את החיבוק המשולש של אבא שמיים ואמא אדמה עם ליבכם.
בתוך שדה המאוחד הזה אפשר לקרוא לכל שדה אנרגיה, בן אדם, זוג, קבוצה, בית, ארץ וכו' ולעודד את שדה האנרגיה של מי שזימננו למרחב השדה המאוחד, לקבל את אנרגיות האחדות ולתאם את התדר של השדה שלהם עם השדה המאוחד שיצרתם.
ריפוי נשיפת ורדים
תרגום מתוך ספר העבודה הפליאדייני מאת אמורה קואן יין

הוורד, כסמל לריפוי, הוא מאוד אפקטיבי ושימושי בריפוי עצמך ובריפוי אחרים. כפי שהלוטוס שימש במשך עידנים כסמל להארה, הוורד סימל ושימש להביא את איכות "הטוהר של קירבה לעצמי". מה שזה אומר שלוורדים יש את היכולת להעלים אנרגיות בשדה האנרגיה שלנו שאינן טבעיות וזרות עבור הטבע היסודי שלנו ודרך ההוויה הטבועה בנו.

אלו הוראות התרגול:
1. עצמו את עינכם/ן וקרקעו את עצמכם/ן.
2. בדקו את שדה האנרגיה שלכם/ן וסדרו אותו מסביב שירגיש נעים לכם/ן.
3. דמיינו ורד בתוך שדה האנרגיה שלכם. החזיקו את הדימוי עד שהוא מרגיש אמיתי ונוכח בתוככם/ן.
4. כעת נשפו אותו החוצה מהשדה שלכם/ן עד שיעלם לשמיים (לאור הבורא).
5. כעת צרו עוד ורד בתוך ראשכם/ן. התכוונו שהוורד יקח כל אנרגיה של אדם אחר שאולי נמצאת שם. החזיקו את הדימוי של הוורד כשלושים שניות במרכז הראש שלכ/ן.
6. נשפו את הוורד אל מחוץ השדה שלכם/ן ומחוץ לבית ושלחו אותו לשמיים או לאור הבורא.
6. כעת צרו עוד וורד
לפניכם בתוך שדה האנרגיה שלכם/ן.
7. חשבו על אדם
מסוים שהיה לכם קונפליקט או רגשות קשים לגביו בזמן האחרון. דמיינו את פניו בתוך הוורד ובקשו מהוורד לנקות מתוכם/ן כל מחשבה או אנרגיה שלילית שקיימת בתוכם/ן לגביו.
8. המשיכו להחזיק את דימוי הוורד עד שתראו שהוא מתחיל להסגר. זו אינדיקציה שהוא סופג אנרגיה לתוכו.
9. נשפו את הוורד מחוץ לשדה שלכ/ן ומחוץ לביתכם ושלחו אותו לאור הבורא.
הערה: אם הוורד מתמלא ונסגר לפני שסיימתם לנקות את כל האנרגיות מתוככם/ן, שלחו אותו לאור וצרו עוד אחד. צרו כמה וורדים שצריך עד שתרגישו שהאנרגיה שרציתם לשחרר השתחררה.
10. פתחו את עיניכם/ן.

אתם יכולים להשתמש בטכניקה הזו גם לשחרר נושאים קשים מחייכם. נושאים שאולי חוזרים ומעלים בכם רגשות קשים. אפשר ליצור סמל עבור הנושא ולשים אותו בתוך וורד ולנשוף אותו עם כל הרגשות שהוא מעורר בכם/ן מחוץ לשדה שלכם/ן.

שימוש נוסף הוא בהגנה על ההילה ושמירה על הגבולות שלכם:
1.
עצמו את העיניים, התקרקעו וסדרו את גבולות ההילה שלכם/ן.
2. כעת דמיינו חמישה וורדים מסביב ההילה שלכם. אחד מקדימה, אחד מהאחורה, אחד מימין, אחד משמאל ואחד מעל ההילה. דמיינו איזה צבע מתאים לכל וורד. דמיינו שיש להם גבעול שמגיע עד האדמה. כל אנרגיה שתבוא מחוץ לשדה שלכם תלכד בוורד. אם הוא יתמלא, שלחו אותו אל אור הבורא וצרו חדש במקומו.
3. פתחו את העיניים.


במשך היום התבוננו בוורדים והחליפו אותם לפי הצורך. זה יראה לכם כמה אנרגיה שלילית קיימת סביבכם ובדרך כלל אתם סופגים לתוככם/ן. ע"י ההגנה עם המדיטציה עם כוכב הנשמה ושלושת הצבעים (לבן, תכלת וזהב) והוורדים מסביב תוכלו להגיע למצב ששדה האנרגיה שלכם הרבה פחות מושפע מאנרגיות שליליות מהסביבה שלכם/ן. זה עניין של לימוד של הבחנה, באיזה מרחבים אנו בוחרים להיות ומה אנו מכניסים לתוכנו.

זיכרו גם את העקרון "AS ABOVE, SO BELOW, AS WITHIN, SO WITHOUT", שאומר שגם אנו (המיקרוקוסמוס) מושפעים מהאנרגיות של היקום (המאקרוקוסמוס) וגם שכל מה שיש בחוץ הוא השתקפות של מה שיש בתוכנו. אנו חיים במציאות שהיא 360 מעלות של מראות. וכל זה נועד לעזור לנו להגיע למאסטרי גדול יותר בבריאת המציאות שלנו. הוורדים יכולים לעזור לנו בתהליך, ע"י שחרור כל מה שאנו לא רוצים בתוכנו ובחיינו והקפה שלנו באנרגיות חיוביות כרצוננו.
הסקס מאג'יק של אייזיס – חלק 3
הפרוטוקול המקודש של בתי הספר למיסתורין
להבת הוורד וריפוי עם וורדים


במאמר הזה אני רוצה להביא קטעים מתורתן של שתי מורות שלי, אמורה קואן יין וליידי עמנואלה, שתרגמתי לעברית. אני רוצה לחבר את קוראי להבנה של תהליך החניכה שהתרחש בבתי הספר למיסתורין בעבר ובימינו.

מה שקורה היום בסדנאות של הניו אייג' מועבר לפעמים חומר מעוד מתקדם שבעבר היה מלומד בתוך תהליך של לימוד וחניכה אורך מאוד. זה יוצר הרבה בעיות של חוסר בשלות וחוסר ניקיון ונפילות אנרגטיות של חניכים ומורים שעובדים עם טכניקות שהם פשוט לא מוכנים אליהן, ולא עברו חניכה של צעד אחרי צעד, כדי להגיע לעמוד ברמה הנדרשת של מיומנות ואחריות כדי לקבל את הפירות של תרגולים מתקדמים.

בתי הספר למיסתורין של מצריים העתיקה מגיעים לזמננו
מאת אמורה קואן יין

בימים עברו, בתי הספר למיסתורין התקיימו באופן יותר מוחשי וברור על פני כדור הארץ. בשיא הפריחה של הרוחניות במצריים העתיקה, לדוגמה, כל התרבות הייתה מרוכזת סביב המקדשים של בית הספר למיסתורין. אדם מכל מעמד של החברה, שחווה התעוררות רוחנית, והכיר בחשיבות של חיים לא פגיעה באחר וללא רבב (לעשות מה שהוא יודע שנכון בכל סיטואציה), ובחר להתעורר באופן מלא יותר, להיהפך למואר ולהתיישר עם הייעוד הגבוהה שיותר שלו. סוג כזה של חוויות פנימיות לפעמים מובילים מחפש רוחני להצטרף לבית ספר למיסתורין : שיטה לריפוי, טיהור, ומעבר בנתיב החניכה להארה והתעלות.

כאשר אנשים במצרים העתיקה חוו את הדחף הפנימי הזה, הם היו הולכים למקדשים להערכה ע"י כוהן או כוהנת. לפעמים הכוהנים היו נותנים משימות למועמדים, שעליהם היה להשלימם לפני כניסתם לנתיב החניכה במערכת בתי הספר למיסתורין. המועמדים היו מתקבלים לבית הספר למיסתורין רק אחרי שהשלימו את המשימות שניתנו במטרה להכינם ע"י (1) הבנת ההבדל בין הזדהות עם האגו להזדהות עם רוח הקודש; (2) יצירת מחויבות מלאה לחיים ללא רבב וכיבוד של המקודשות של כל הדברים וכל האנשים ; (3) לימוד להתייחס אל כל המצבים בחיים ומערכות יחסים כמורים (4) ;ללמוד דרך מדיטציה לשמור על גבולות בריאים; (5) לימוד עשיית בחירות בחיים לא מתוך תגובות רגשיות כמו פחד, כעס ונקמה.

בשלב זה המחפש היה בא לפגוש את הכוהנת של שאקמט, האלה בעלת ראש הלביאה. הכוהנות והמתקשרות של שאקמט היו בעלות ראייה רוחית. הן ידעו להסתכל מעבר לנגלה ולראות מה שמסתתר מאחורי המסכה. הכוהנות של שאקמט קיבלו אינדיבידואלים לבית הספר למיסתורין רק אם ראו שהם כנים ומוכנים להיות חשופים לגמרי בכל הרמות מבלי להסתיר דבר, והם היו ענווים ובהודיה כאשר אג'נדות של האגו והקארמה היו נחשפות. במילים אחרות, אם המועמד לא היה מקבל בלב שלם את הידע אודות מה יש לרפא, ואילו הרגלים וגישות צריך לשנות, אז זה אמר שהאינדיבידואל לא היה מוכן לקבל את האחריות הנדרשת של נתיב החניכה באופן בוגר ובטוח.

ברגע שהמחפש היה עובר את השיקוף וההכנות של הכוהנות של שאקמט, הוא או היא היו מגיעים למקדש של חתחור(Hathor)שם הכוהנות האוהבות של האם האלוהית חתחור היו מתחילות את תהליך הריפוי והתחדשות הגופים הרגשיים והאתריים והילד הפנימי. עד שהמחפש למד איך לאהוב ולדאוג לילד הפנימי בתוכו/ה, התום והטוהר שדרושים כדי להחזיק את האור לא היה נגיש. חתחור מסבירה בתקשור אתה, שמאסטר הוא ישות בה יש איזון בין הילד האלוהי הקסום והבוגר האחראי. כאשר הילד והמבוגר חיים בהרמוניה, שיתוף פעולה ואמון, עומקים של אהבה עצמית נובעים מכך. אז ורק אז אפשר לגשת לחניכות הגבוהות יותר עם איזה שהיא תקווה לתוצאה אלוהית אמיתית. זה בגלל שהתמימות של הילד היא האיזון לחכמה אלוהית וידע. הטוהר של הילד פותח את הדלת לעוצמה האלוהית. תחושת הפליאה של הילד תומכת ביצירתיות הרוחנית והענווה של הבוגר. הכוהנות של חתחור השתמשו בריפוי באמצעות העברת אנרגיה מהידיים, צלילים מקודשים, ואהבה האמהית כדי לעזור בהשבת האיזון המקודש הזה.

המחפש נשלח ללימודים גבוהים יותר מהכוהנות והכוהנים של אייזיס, אוזיריס, הורוס, מהאט, פטה ות'ות', רק אחרי שהכוהנות של חתחור אמרו שהוא או היא מוכנים. אז הפעלת הקה (KA) החלה, במקביל לעבודה עם הקונדליני, והוראות ותרגולים גבוהים יותר ותהליכים אישיים. הקה זה הכלי שדרכו העצמי המשיחי (Christ Self) מומשק ונהיה אחד עם האישיות ותודעת הגוף. לאחר מכן, צעד אחר צעד, חניכה אחר חניכה, המחפש יתקדם דרך המערכת של בית הספר למיסתורין בסדר עוקב. ללמוד טרם זמנה יכולת על חושית או התיישרות רב מימדית היה יכול להוביל לשימוש לרעה בעוצמה, דיבוק וכאב גדול.

בית ספר למיסתורין הוא מקום רוחני או שיטת הוראה שבה בן אדם יכול ללמוד, לחוות ריפוי, ומצבי תודעה גבוהים, ובאמצעות עשייה נכונה ותרגול במשך זמן להשיג הארה של כל הגוף והצ'אקרות. לאחר ששבע שלבים חניכתיים של הארה הושגו, החניך עובר לשלב הבא : תודעת משיח. כאשר שלב סופי זה הושג ושירות על פני האדמה הושלם, העצמי המשיחי יכול בפשטות להעלות את התדרים של הגוף הפיזי ולהתעלות, מבלי להשאיר מאחוריו את גופו הפיזי, או לחוות מוות מודע ולנוע דרך שערי ההתעלות, בהשאירו מאחור את גופו חופשי מקארמה.

המטרה בכל בית ספר למיסתורין, אם כן, היא להתעלות על כל האשליות של מוגבלות במימד הפיזי, לחיות בהתיישרות עם האמת האלוהית ולהשיג התיישרות רב מימדית עם העצמי האמיתי שלך ועם האל/אלה ההוויה כולה – כל זה בהתמסרות לזרם של אהבה אלוהית – או במילים אחרות להיהפך לעצמי המשיחי ( Christ Self ). החניכות לאורך הדרך מציבות לאדם אתגרים והתגלויות באופן יחסי לקארמה של האדם והנטייה שלו/ה לחוסר הזדהות עם אשלייה ואגו. כאשר האדם פוגש את האתגרים האלו ומתעלה מעבר לנטיות של האגו, אז הוא עובר לרמה הבא של החניכה.

כל רמה של חניכה מתחילה כאשר החניך מקבל חוויה טרנסדנטאלית שבמהלכה הוא מקבל נקודת מראה מקום, שבו הוא או היא יהיו כאשר החניכה תסתיים. אחרי שהאדם מעגן לתוכו את נקודת מראה המקום הזו, מתחילה פאזה של תהליך ניקוי. הפאזה של הניקוי כוללת אתגרים של החיים, עלייה של רגשות ישנים, זיכרונות ודפוסים קארמתיים מחיים אחרים, וכל מה שיש לזהות, לרפא, לנקות, ולהתעלות מעליו. כאשר זה מסתיים, השלב הבא מתחיל וממשיך באופן דומה עד שהאדם מגיע למאסטרי בכל רמות החניכה. המקדשים העתיקים ובית הספר של המקדש הדולפין כוכבי כעת, עוקבים אחר פרוטוקול מקודש זה כדרך להבטיח למחפש הרוחני את התקווה הגדולה ביותר כדי להשיג את המטרה הגבוהה ביותר באינטגרציה ובאור.

למידע נוסף על בית הספר הדולפין כוכבי כנסו לקישור הבא

לסדנת תאי האור הפליאדיניים המבוססים על תורתה של אמורה קואן יין כנסו לפה.

יצירת שדה מאוחד בעזרת להבת הוורד
מתוך הוראתה של המורה ליידי עמנואלה

להבת הוורד הינה הקרן העשירית של אור הבורא, אשר הוחזרה בשנים אחרונות לכדור הארץ, אחרי שמאז נפילת אטלנטיס היו בכדור הארץ רק 7 קרניים. חמשת הקרניים הנוספות הינם שדות אנרגיה של אחדות שניתן כיום להתחבר אליהם ולהביא אותם אל תוך שדה האנרגיה שלנו ולתוך חיינו. להבת הוורד הינה אנרגיה של ריפוי, אהבה אינסופית, שלום ואחדות. היא מכילה בתוכה את האנרגיות של שלושת הקרניים הראשונות – הקרן הכחולה של העוצמה, הרצון והאמת האלוהית, הקרן הצהובה של החכמה האלוהית והקרן הוורודה של האהבה האלוהית. שלושת האנרגיות האלו נקראות גם הלהבה המשולשת של חיי הנצח, והיא למעשה איך שהנשמה שלנו מחוברת לגוף הפיזי. מסביב ללהבה המשולשת יש מעגל של אור לבן שקשור לאנרגיית השכינה, הצד הנשי של האלוהות ומסביב 12 עלים בצבע וורד (מג'נטה) שקשור למבנה הגיאומטרי של צ'אקרת הלב.
בתרגיל זה נשתמש בלהבת הוורד כדי ליצור שדה מאוחד בין שני בני אדם או יותר משניים. הרעיון שוב הוא שהאדם מולך הוא הבן זוג הקוטבי שלך, שביחד אתם יוצרים שדה מאוחד.

הוראות התרגול:

סגרו את האגרופים והרימו את שני האגודלים מעלה. עכשיו סובבו את שני האגודלים מטה. וחברו את שני האגודלים אחד לשני וגם את שאר האצבעות כך שתיווצר צורת לב בין הידיים שלכם.
הביאו את הידיים אל צ'אקרת הלב וחיזרו אחרי המנטרה הבאה מספר פעמים:

הנני הלהבה המשולשת של חיי הנצח""
ובאנגלית
"I Am the threefold flame of eternal life"

דמיינו את הלהבה המשולשת בוערת בתוך ליבכם.

כעת דמיינו את סמל להבת הוורד (למעלה) בא מהאינסוף אל עבר הצד האחורי של צ'אקרת הלב שלכם, נכנס אל תוך הלב מאחור, פותח את הלב כמו שמש ואז מתחלק לחמש נקודות : שתי הידיים, שתי הרגליים והעין השלישית ונשלח קדימה אל עבר השותף הקוטבי שלכם שעושה אותו דבר. בינכם תרגישו מיד שנוצר שדה מאוחד של אהבה, שלום והרמוניה.

בתוך שדה המאוחד הזה אפשר לקרוא לכל שדה אנרגיה, בן אדם, זוג, קבוצה, בית, ארץ וכו' ולעודד את שדה האנרגיה של מי שזימננו למרחב השדה המאוחד, לקבל את אנרגיות האחדות ולתאם את התדר של השדה שלהם עם השדה המאוחד שיצרתם.ריפוי נשיפת ורדים
תרגום מתוך ספר העבודה הפליאדייני מאת אמורה קואן יין

הוורד, כסמל לריפוי, הוא מאוד אפקטיבי ושימושי בריפוי עצמך ובריפוי אחרים. כפי שהלוטוס שימש במשך עידנים כסמל להארה, הוורד סימל ושימש להביא את איכות "הטוהר של קירבה לעצמי". מה שזה אומר שלוורדים יש את היכולת להעלים אנרגיות בשדה האנרגיה שלנו שאינן טבעיות וזרות עבור הטבע היסודי שלנו ודרך ההוויה הטבועה בנו.

אלו הוראות התרגול:
1. עצמו את עינכם/ן וקרקעו את עצמכם/ן.
2. בדקו את שדה האנרגיה שלכם/ן וסדרו אותו מסביב שירגיש נעים לכם/ן.
3. דמיינו ורד בתוך שדה האנרגיה שלכם. החזיקו את הדימוי עד שהוא מרגיש אמיתי ונוכח בתוככם/ן.
4. כעת נשפו אותו החוצה מהשדה שלכם/ן עד שיעלם לשמיים (לאור הבורא).
5. כעת צרו עוד ורד בתוך ראשכם/ן. התכוונו שהוורד יקח כל אנרגיה של אדם אחר שאולי נמצאת שם. החזיקו את הדימוי של הוורד כשלושים שניות במרכז הראש שלכ/ן.
6. נשפו את הוורד אל מחוץ השדה שלכם/ן ומחוץ לבית ושלחו אותו לשמיים או לאור הבורא.
6. כעת צרו עוד וורד
לפניכם בתוך שדה האנרגיה שלכם/ן.
7. חשבו על אדם
מסוים שהיה לכם קונפליקט או רגשות קשים לגביו בזמן האחרון. דמיינו את פניו בתוך הוורד ובקשו מהוורד לנקות מתוכם/ן כל מחשבה או אנרגיה שלילית שקיימת בתוכם/ן לגביו.
8. המשיכו להחזיק את דימוי הוורד עד שתראו שהוא מתחיל להסגר. זו אינדיקציה שהוא סופג אנרגיה לתוכו.
9. נשפו את הוורד מחוץ לשדה שלכ/ן ומחוץ לביתכם ושלחו אותו לאור הבורא.
הערה: אם הוורד מתמלא ונסגר לפני שסיימתם לנקות את כל האנרגיות מתוככם/ן, שלחו אותו לאור וצרו עוד אחד. צרו כמה וורדים שצריך עד שתרגישו שהאנרגיה שרציתם לשחרר השתחררה.
10. פתחו את עיניכם/ן.

אתם יכולים להשתמש בטכניקה הזו גם לשחרר נושאים קשים מחייכם. נושאים שאולי חוזרים ומעלים בכם רגשות קשים. אפשר ליצור סמל עבור הנושא ולשים אותו בתוך וורד ולנשוף אותו עם כל הרגשות שהוא מעורר בכם/ן מחוץ לשדה שלכם/ן.

שימוש נוסף הוא בהגנה על ההילה ושמירה על הגבולות שלכם:
1.
עצמו את העיניים, התקרקעו וסדרו את גבולות ההילה שלכם/ן.
2. כעת דמיינו חמישה וורדים מסביב ההילה שלכם. אחד מקדימה, אחד מהאחורה, אחד מימין, אחד משמאל ואחד מעל ההילה. דמיינו איזה צבע מתאים לכל וורד. דמיינו שיש להם גבעול שמגיע עד האדמה. כל אנרגיה שתבוא מחוץ לשדה שלכם תלכד בוורד. אם הוא יתמלא, שלחו אותו אל אור הבורא וצרו חדש במקומו.
3. פתחו את העיניים.


במשך היום התבוננו בוורדים והחליפו אותם לפי הצורך. זה יראה לכם כמה אנרגיה שלילית קיימת סביבכם ובדרך כלל אתם סופגים לתוככם/ן. ע"י ההגנה עם המדיטציה עם כוכב הנשמה ושלושת הצבעים (לבן, תכלת וזהב) והוורדים מסביב תוכלו להגיע למצב ששדה האנרגיה שלכם הרבה פחות מושפע מאנרגיות שליליות מהסביבה שלכם/ן. זה עניין של לימוד של הבחנה, באיזה מרחבים אנו בוחרים להיות ומה אנו מכניסים לתוכנו.

זיכרו גם את העקרון "AS ABOVE, SO BELOW, AS WITHIN, SO WITHOUT", שאומר שגם אנו (המיקרוקוסמוס) מושפעים מהאנרגיות של היקום (המאקרוקוסמוס) וגם שכל מה שיש בחוץ הוא השתקפות של מה שיש בתוכנו. אנו חיים במציאות שהיא 360 מעלות של מראות. וכל זה נועד לעזור לנו להגיע למאסטרי גדול יותר בבריאת המציאות שלנו. הוורדים יכולים לעזור לנו בתהליך, ע"י שחרור כל מה שאנו לא רוצים בתוכנו ובחיינו והקפה שלנו באנרגיות חיוביות כרצוננו.
 


הסקס מאג'יק של אייזיס
חלק 1 – סיפור החשכת המיניות של האדם


קריאה:
"אמא אום מא, הו נהר החיים, האנרגיה של כל הדברים, הנני קורא לך אמא אוניברסאלית, של בראשית, בואי ולמדי אותנו את הידע שלך, את המתנות שלך, תני לנו את אהבתך. הננו פותחים את אוזנינו וליבנו לשמוע את חכמתך האלוהית."


אייזיס :
ילדים אהובים של ליבי. הנני האם הבראשיתית שלכם; הנני זאת שאתם קוראים לה "המזינה הגדולה", "מלכת השמיים". אהבו אותי וסגדו לי בימי קדם, כעת נשכחתי מרוב ילדי.אבות הפטריארכיה, פעלו בנקמנות כלפי העיקרון הנשי ורצו לשלוט בהמונים, הם הטמיעו בתודעה הקולקטיבית, בכל דבר שיכלו לחשוב עליה, חוסר כבוד כלפי נשים, הנשיות המקודשת ודחו את חוכמת הלב, את העדינות, הריפוי והדרך של החניכה לאמת שמובילה להתעלות באור.

החושך ניצל את כולנו במטרה לשעבד את לב האדם והתודעה הקולקטיבית לדרכים של תודעת הנפרדות, למשחק של הפרד ומשול. הדתות האקזוטריות (החיצוניות)שהפנטו את ההמונים ברעיונות וסמלים ועקרונות חשוכים ומבוססי פחד. אני מדברת על שלושת הדתות המונותאיסטיות שהיו הכוח שעשה מניפולציה והכניע את הדרכים הנשיות.

 עלייתה מחדש של הנשיות המקודשת


אחיות, אחים, אימהות, אבות, בנות, בנים, ילדי האהובים, בואו ונזכר, נזכר ביופי, באור, באהבה, שידענו פעם, בזמנים לפני שהנפרדותאחלה לאחוזבליבנו ולהחשיך את העולם.
זכרו, זה בתוך כל אחד מאתכם ילדי האוהבים, בזיכרונות נשמותיכן,נסתרים ונעולים במחשכי תת המודע הקולקטיבי והאישי שלכם. הנני כרגע נושפת את אהבתי ואורי עליהם כדי לעורר אותם לחיים.


 בזמנים עברו בארץ מולדתי אטלנטיס, התגלמתי ככוהנת הגדולה במקדש לאהבה האלוהית, שירתי את הגברים והנשים ולימדתי אותם את דרכי האהבה, גם ברמה האישית וגם ברמה האוניברסאלית.


להבת הוורד

 

עם נפילת אטלנטיס אל החושך וההרס הסופי שלה עברתי עם אחי, ת'ות' וכמה חניכים נוספים מהמקדש של אונל, לארץ קהם , המוכרת לכם כמצריים העתיקה.
שם חייתי כמלכה ואלה חיה המוגשמת במימד החומרי, כדי ליצור את התוכנית הבאה להתפתחות נשמות אל האור.

 

 


 

אני ות'ות', שומר המסתורין יצרנו את בתי הספר למיסתורין במצרים העתיקה, המשכנו את המסורת של בתי הספר למיסתורין של מסדר מלכיצדקלהארה והתעלות. יצרנו את בתי הספר למיסתורין של אוזיריס, אייזיס, והעין השמאלית והימנית של הורוס.בכולם השתמשנו במיתוס של אייזיס, אוזיריס והקרב עם אחיו סת, אדון החושך, כמיתוס הבסיסי של התרבות המצרית, במטרה להזכיר את מה שקרה באטלנטיס, כאשר האור התפזר לחתיכות בכל רחבי תבל. היה זה תפקידי לחפש ולאסוף מחדש את כל חלקי גופו של אהובי אוזיריס ולהקימו לתחייה בטקס של מאגיה מינית, חזרה לחיים בדמות ילדי הורוס.
העוצמה הנסתרת של המיניות


האנרגיה המינית היא כוח הבריאה;היא ההתגלמות הפיזית של האל/האלה בתוכם.

אתם יכולים להבין די בקלות שהאיחוד בין גבר ואישה יותר את התוצאה המופלאה של יצירת חיים. אבל האם אתם מבינים את זה ברמה האוניברסאלית? ברמה של האיחוד בין העיקרון הגברי והעיקרון הנשי בבריאה.החכמה שאתם מכירים כקבלה, שהתחילה באטלנטיס, עברה למצרים העתיקה ומשם לעם העיברי, דרך משה שהיה תלמיד בבתי הספר למיסתורין במצרים, מלמדת שהעיקרון הגברי הוא קו ישר _______ והעיקרון הנשי הוא עיגול (). תבנית הבריאה המקורית של המציאות החיצוני נקראת הקובייה של מטטרון, שמורכבת מקומבינציה של קווים ישרים ועיגולים. מתוך הגיאומטריה הזו יצאו חמשת היסודות והמרכבה, שמהם מורכב כל דבר בקיום.


אותו כוח של בריאה קיים בתוככם, נסתר ומוחבא בתוך האנרגיה המינית שלכם.

ובמילים של החכם הסיני לאו טצה מהטאו טה צ'ינג פרק 6:
"המהות הנסתרת של היקום היא נצחית.
היא כמו מעיין החיים שאינו נכשל לעולם
הזורם לנצח בעמק רחב ועמוק.
זה נקרא הנשיות הבראשיתית,
המקור המיסתורי.
הפעולה של הפתיחה והסגירה של השער הנסתר של המקור
מבצעת את המשגל המיסטי של יין ויאנג.
המשגל המיסטי של יין ויאנג הוא השורש לחיים האוניברסאליים.
היצירתיות והאפקטיביות שלו הן לא מוגבלות."

מתוך התרגום של מאסטר הואה צ'ינג ני.


החשכת המיניות


אני רוצה להרחיב על הדרך שבה כוחות החושך הצליחו להשתלט על האלוהות הטבועה בנו, באנרגיה המינית של האנושות. היא הוכנעה ע"י עוצמת האשמה והבושה שהוצגו באופן דרמטי ע"י הניצול והבלבול בין שני טקסים. האחד נקרא "החתונה השמיימית" או ה"טקס הגדול" שעורבב עם הטקס הנורא והמחריד שנקרא "המולך".

הרשו לי להסביר:

בזמנים עתיקים בארצות רבות היה טקס שנתי שבו הכוהנת הגדולה של האלה, שגילמה את האם הגדולה ואימא אדמה, קיימה טקס של איחדו מיני מקודש עם המלך של הארץ, שגילם את העיקרון הגברי. הטקס הזה, כך האמינו, הביא פוריות לשדות, מזון ושפע לארץ כולה. זה היה בזמנים שבני האדם היו מכווננים למחזורי הטבע בתקופה שהמטריארכיה שלטה.


איך נראה לכם, שמלכים נעלים של תרבויות נפלאות אלו הגיעו למעלה מוסרית כה נמוכה ורעיון כזה נוראי של הקרבת קורבנות אדם לאלים? מההבנה שהמיניות היא היא האלוהות של האדם, להגיע למצב שמקריבים אדם לאל? כאילו האלוהות לא טבועה בנו?


 


זאת התשובה…

זה התחיל באטלנטיס, אחרי שכבשו את מרכז הגלקסיה בקונסטלציית אוריון, אנשי הכוכבים הנקראים הזוחלים (האנונקי, הרפטליאנז), שהובלו ע"י אדון החושך לוציפר, זכו להיכנס למרחב כדור הארץ בעזרת כמה נשמות שחיו באטלנטיס, שבאו במקור מכוכב מאדים. ע"י מאגיה שחורה הם הצליחו לפרוץ את מעטה ההגנה של יבשת אטלנטיס המוארת, שבה שרר שלטון פטריארכלי. תנו לי לצטט את מילות החכמה של ת'ות' מספרו לוחות הברקת – המפתח של המיסתורין :

 

0

"מדבר אני על אטלנטיס העתיקה
מדבר על הימים
של ממלכת הצללים,

מדבר על בואם
של ילדי הצללים.
מהמעמקים האדירים הם נקראו
ע"י חכמת אנשי האדמה
נקראו על מנת להשיג עוצמה אדירה.

הרחק בעבר לפני שאטלנטיס הייתה קיימת
היו אנשים שחיו בחשכה
השתמשו במאגיה שחורה, לקרוא לישויות
מעמקים אדירים מתחתינו.הם הגיעו למחזור הזה
חסרי צורה ממימד אחר.
מתקיימים בלתי נראים ע"י ילדי אנשי האדמה.
רק ע"י דם הם יכולים להתגשם,
רק דרך האדם הם יכלו לחיות בעולם.

בעידנים קודמים הם נוצחו ע"י המאסטרים,
גורשו מטה למקום ממנו באו.
אך היו כאלו שנשארו,
מתחבאים במרחבים ומימדים לא נודעים לאדם.
חיו הם באטלנטיס כצללים,
אך לעיתים הם הופיעו בין בני האדם
היי, כאשר הדם הוצע,
הם באו לשכון בין בני האדם.


בצורת בני האדם הם ביננו,
אך רק למראית עין
הם נראים כבני אדם.
בעלי ראש נחש כאשר האשלייה הוסרה
אך מופיעים כבני אדם בין אנשים.
הסתננו אל תוך המועצות,
לוקחים צורה כמו בני אדם
רוצחים עם אומנותם השחורה
את הצ'יפים של הממלכות
ולוקחים את צורתם כדי למלוך על בני האדם.רק ע"י קסם הם יכולים להחשף
רק ע"י סאונד יכולים פרצופם להראות.
רוצים הם ממלכת הצללים
להרוס את האדם ולמלוך במקומם.

אך דע, שהמאסטרים היו אדירים בקסם,
יכולים לחשוף את פניו של הנחש,
ולשלוח אותו בחזרה למקומו.
באו הם ולימדו את בני האדם את הסוד,
המילה שמסירה את הצעיף מהנחש
ומסלקת אותו מהמקום בין בני האדם.


עדיין, תזהרו, הנחש עדיין חי
במקום שפתוח לפעמים לעולם
לא נראים הם מהלכים ביננו
במקומות שהטקסים נאמרו
שוב כאשר הזמן עובר
הם ילבשו את מראה האדם.

נקראים ע"י המאסטר
שיודע את הלבן והשחור,
אך רק הלבן יוכל לשלוט
ולכבול אותם באותם בגוף.

אל תחפשו את ממלכת הצללים
כי הרוע בוודאי יופיע.
כי רק המאסטר של הבהירות
יכבוש את צללי הפחד.

דעו לכם, או אחי,
שפחד הוא מכשול גדול.
היו מאסטרים של כל בהירות
והצללים במהירות ייעלמו.
שמעו והקשיבו לעצתי
קול האור הוא ברור
אל תחפש את עמק הצללים
ורק האור יופיע!"

תורת האיסיים – חלק 1

תורת האיסיים – פרק 1
ע"פ בשורת השלום של האיסיים
מעת אדמונד בורדאקס סזקלי
תרגום עמיחי ים

הקדמת המתרגם
תורת האיסיים שנחשפתי אליה דרך המחקר וההיזכרות בתורתו המקורית של ישוע בן יוסף, שהינה חוליית חיבור שלדעתי מאוד חסרה בהבנת וחיבור למקור האמיתי והעתיק ביותר של היהדות, הנצרות והדרכים הפגאניות העתיקות. חיבור זה מחבר הן את היהדות והנצרות למקורם שהינו אוניברסאלי ויש בו בשורת שלום מדהימה ומאוד רלבנטית לזמננו.

אני מודע לביקורת שיש לחוקרים מסוימים על ספריו של אדמונד בורדאקס סזקלי, שטוען שמקורם בכתבים עתיקים שהוא מצא ותרגם מארכיון הותיקן. בעוד שרבים חושבים שהוא תקשר או המציא את התכנים שבספריו. לאלו אני שואל "מהי האמת? איך אנו יכולים לדעת אם משהו הוא אמיתי?" התשובה האקדמאית טוענת שיש לבדוק את מהימנות המקורות וכך רבים מגיעים למסקנה שזה לא אמת. אני אומר שהאמת של כתב קודש נמדדת בעיני אך ורק בלב שלנו. מה אנו מרגישים כשאנו קוראים את הכתוב? האם זה פותח את ליבנו, האם מכווץ אותו? זו האקסיומה הכי בסיסית בשבילי למה זה אמת? אמת מחוברת לאהבה, לכן היא פותחת את ליבנו. כמו שישוע אמר "דע את האמת , כי היא תשחרר אותך". כאשר מישהו משקר לנו, הוא בא מפחד שמה האמת תתגלה ואז הוא ייענש או לא נאהב אותו. כך ששקר ופחד מחוברים ולכן מכווצים את ליבנו. זהו העיקרון שלפיו אני חוקר נושאים שונים בתחומי הרוח והריפוי.

אני מזמין את כל מי שקורא את המאמרים שאני מפרסם כתוצאה מהמחקרים שלי, לקחת את הנאמר לליבו ו"לשקול אותו מול נוצת האמת". כשאני קורא בספריו של אדמונד בורדקס סזקלי ליבי מתרחב ומתענג על שיר עתיק שממלא אותי בתחושת חיבור, היזכרות, יופי, אור, אהבה ואמת. קריאה מהנה ומחברת…הנני מקדיש את פרוייקט התרגום הזה להשבת חלקיקי הנשמה הקולקטיבית של עמנו וכל האנושות ולמען השלום והשכנת מלכות שמיים עלי אדמות.

מתוך בשורת השלום של האיסיים – ספר שני

החזון של חנוך
ההתגלות העתיקה ביותר
האל מדבר אל האדם
הנני מדבר אלייך
היה שקט*
ודע
הנני
האל

* המילה באנגלית היא Be still שמובנה היא כמו הביטוי "אחזק את תודעתך יציבה באור" שמאסטר דג'וואל קוהל ביטא בספריה של אליס ביילי.

דיברתי אלייך
כאשר נולדת
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
בדבר הראשון שראית
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
במילה הראשונה שלך
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
במחשבה הראשונה שלך
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
באהבה הראשונה שלך
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
בשיר הראשון שלך
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך הדשא באחו
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך העצים ביער
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך העמקים והגבעות
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך ההרים המקודשים
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך השלג והגשם
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך גלי הים
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך הטל השחר
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך שלוות הערב
היה שקט
ודע
הנני
האל
דיברתי אלייך
דרך תפארת השמש
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך זוהר הכוכבים
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך הרעם והברק
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך הקשת המסתורית
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
כאשר הנך לבדך
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
דרך החכמה העתיקה
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
בקץ הזמנים
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
כאשר ראית את מלאכי
היה שקט
ודע
הנני
האל

דיברתי אלייך
לאורך כל הנצח
היה שקט
ודע
הנני
האל

הנני מדבר אלייך
היה שקט
ודע
הנני
האל

מהו כוהן? מהי כוהנת ?


מהו כוהן/נת? מיהו כהן/נת? הגדרת הבורא:

כוהן הוא מי שמלאכתו קודש. מי שמקדיש את עצמו, את גופו, נפשו וחייו לשירות האנושות ע"י גילום בחומר תדר מסוים של האור האלוהי.

מה זה להיות כוהן (chohan) של אחת הקרניים/הלהבות המקודשות?


נשמות שעברו תהליך של אילומינציה (Illumination) ע"י הבורא, שבחר בהם להעביר דרכם את אורו לעולם (או למרחבים כמו מערכת השמש, הגלקסיה, היקום וכו').

הארה = תהליך הדרגתי שיש בו התפתחות של שלב שלב וקשור למאמצים שהחניך עשה במטרה להתחבר אל אור הבורא ולשוב הביתה.

אנו מדברים על שני תהליכים מקבילים שקורים אצל חניך תהליך ההתקדשות. תהליך ההתעלות שבו האישיות עולה צעד צעד במעלה המדרגות הרוחניות של המקדש או הר האלוהים. ושהעצמי האלוהי או הבורא מתקרב ויורד מטה אל תוך החומר עד לאיחוד המקודש בין הקטבים. העצמי האלוהי והאישיות, הגברי והנשי, הזקן החכם (המסמל את העצמי העתידי) והילד הפנימי (המייצג את העבר)

פירמידת המדרגות של שבט המאיה ( שהם אחת המושבות של התרבות האטלנטית ) עם המרכבה בראשה. מסמלת את המהות של דרך החניכה ותהליך ההארה והאילומינציה.האנק מסמל חתונה שמיימית זו של הצלב של הזמן והמרחב המתאחד עם המעגל שמסמל את האינסוף. זהו סמל שקשור לאייזיס, שמבית ספרה יצאו ישוע ומריה מגדלנה, שהכינו אותו לחניכה הרביעית של דרך ההתעלות שנקראת הצליבה ולחניכה החמישית והשישית שנקראות התחייה וההתעלות. ישוע היה אווטאר שהפעיל עבור האנושות את המודעות של רמת הנשמה, וצליבתו, תחייתו והתעלותו סמלו את הצליבה של הנשמה האנושית לצלב של הזמן והמרחב ואת פוטנציאל תחייתה והתעלותה.

מה הכהן/ הכוהנת עושים? מהו השירות שלהם לעולם? מערכת שמש? גלקסיה? יקום ?לגלם את האור האלוהי עלי אדמות. הם משמשים בהווייתם כלי להגשמת מלכות שמיים עלי אדמות. הכוהן / כוהנת משרתים בעזרת גילום המקדש בהווייתם ובגופם וגם במקדש חיצוני במטרה לעזור לבני האדם שעדיין נתונים לחוויית הזדהותם עם המימד הפיזי, האישיות והחושים לחוות את האור האלוהי. הכלים שהכוהנים עושים בהם שימוש הם רבים כגון תנועה, מילות עוצמה, מוזיקה, סיפור, תיאטרון, תרגילי נשימה, מדיטציה, ריפוי וכו'.
בהתאם לרמת ההתקדשות שלהם ומיומנותם בלהעביר את האור האלוהי כך תחום עבודתם. למשל לתרבות אחת בארץ מסוימת, לכל העולם, למערכת השמש וכו'. לדוגמה עבור הנוצרים אנרגיית האם האוהבת מגולמת באם מריה. האם מריה הייתה של התגלמות של רבת המלאכים של הלהבה הירוקה, בת זוגו של רב המלאכים רפאל. שרמה זו היא ישות אוניברסאלית. וגם ייצגה התגלמות של האלה אייזיס שהיא מאסטרית המשרתת ברמת ההתעלות הגלקטית וקשורה לאנרגיה של כוכב סיריוס שהוא המרכז של ההיררכיה הרוחנית של הגלקסיה הזו – שביל החלב.

מהי דרך ההכשרה שלהם?

דרך ההכשרה של כוהנים במסדר מלכיצדק שמתוכו נוצרו כל הדתות בעולם ואליו קשורות של ערי האור בעולם והיקום הזה, תחת הנהגתו של הלוגוס האוניברסאלי – לורד מלכיצדק קשורה לשבע החניכות של דרך ההתעלות ברמה הפלנטארית


ולחניכות 8 עד שתיים עשרה הקשורות לרמות ההתעלות הסולארית, הגלקטית והאוניברסאלית. יש עוד רמות שקשורות לרמת ההתעלות המולטי-אוניברסאלית והקוסמית אותן ניתן כרגע למיטב הבנתי ומה שאני מקבל לחוות רק בגוף אור ולא בגוף פיזי על פני כדור הארץ.

בעבר כל חניכה נמשכה חיים שלמים. כיום ניתן לחוות את כל 12 החניכות בתקופת חיים אחת. תהליך החניכה מכשיר את האדם לגלם באופן אינטגרטיבי את האור האלוהי בהווייתו. מטרת תהליך ההתעלות והחניכה של מסדר מלכיצדק היא החתונה השמיימית או האיחוד המקודש שמתואר כאן למעלה.

בכדור הארץ מי שנותן את החניכות הם לורד מאטרייה הקרייסט הפלנטארי ולורד בודהה, שכרגע משמש כלוגוס הפלנטארי. בעבר היה זה סנאט קומרה ששימש בתפקיד זה ועדיין משמש כיועץ ללורד בודהה. בני אדם פיזיים אינם יכולים להעביר חניכה למסדר מלכיצדק, אך מורים של המסדר יכולים להראות את הדרך.


"מורים נותנים מפתחות שפותחים דלתות, אבל על החניך לצעוד דרכם בעצמו לעבר העולם שמעבר לדלת."


חניכה היא רק התחלה של שלב התפתחות. הכשרה למלא תפקיד מסוים. בדרך כלל השירות של המאסטר הוא בשלב הקודם לרמת החניכה שלו. כלומר שהמאסטרים של הקרניים ברמה הפלאנטרית התחילו לשמש בכוהנים של הקרניים כאשר היו ברמת ההתעלות הסולארית.

מהו הכוהן הגדול? מהו תפקידו?

הכוהן הגדול של מסדר מלכיצדק נקרא מהא-צ'והן (Maha chohan) והוא מגלם את האור של כל הקרניים. כרגע מגלם את התפקיד הזה בכדור הארץ המאסטר סיינט ג'רמיין. בעבר זה היה לורד לנטו. המהא-צ'והן הוא גם הנציג של רוח הקודש או האם האלוהית עלי אדמות.

מהם היחסים בין כוהני הקרניים (צ'והן) ללוגוס ?

הם עובדים כצוות, כאשר הלוגוס מעביר את האור האלוהי בעוצמה הנכונה עבור אותו אזור בבריאה שעליו הוא אחראי והכוהנים עוזרים לו להרחיב את התדרים האלו ולשלוח אותם לכל אותם נשמות הניזונות מתדר האור הזה בארבעת ממלכות הטבע התחתונות – בני אדם, חיות, צמחים ומינרלים.

מה היחסים בין הכוהן למלאכים והאלוהים של אותה קרן ?


מסדר האלוהים הן נשמות גבוהות שקיבלו את יכולת הבריאה של חומר מהבורא האחד. המקדשים שלהם נמצאים במימד העשירי ומשם האור זורם מטה אל רבי המלאכים שמקיימים מקדשים במימד השביעי ומשם האור זורם למאסטרים שמקיימים מקדשים במימד החמישי. כך שלמעשה המאסטרים – הכוהנים של הקרניים מקבלים הזנה והשראה גם מהלוגוס וגם מהמלאכים והאלוהים והבורא האחד.

דוגמה טובה לקשר הרב מימדי של ישויות בהיררכיה הרוחנית היא הישות שנקראת סנאט קומרה ששימש שלוגוס פלנטארי, ששמו של העצמי העליון שלו שמשרת ברמה הסולארית הוא ויוואמוס והשם של העצמי העליון שלו שמשרת ברמה הגלקטית הוא לנדוס. כך גם אנחנו בני האדם שחיים בגופים במימד הפיזי, יש לנו אספקטים מקבילים במימדי הנשמה – שיכול להיות שאנו מגלמים בהווייתנו אחד מהמאסטרים הנעלים, ובמימדי הרוח את אחד מרבי המלאכים ובמימדי האלוהות את אחד ממסדר האלוהים. זוהי תודעת הנפרדות שהאנושות שאתה בה שנים רבות שהפכו את ההיבטים הגבוהים של הווייתנו הרב מימדית לאלים, לסמכות חיצונית אלינו. למעשה כולנו אחד.

מהם המסדרים של מיכאל, צדקיאל וכו'?

לכל אחת מהקרניים הקוסמיות יש מסדרים רוחניים שמרכיבים את האלוהים, רבי המלאכים, המלאכים, המאסטרים והחניכים האנושיים שלהם המגולמים בחומר.

לדוגמה המסדר של מיכאל כולל את האלוהים הרקולס ואמזוניה, את רבי המלאכים מיכאל ופייט' (אמונה) או כל המלאכים של הלהבה הכחולה שמשרתים תחת הנהגתם של מיכאל ופייט', את המאסטר אל מוריה, שבין השאר התגלם כאברהם אבינו, המלך ארתור ואל מוריה קאן שהיה המורה של הלנה בלאבצקי מייסד התנועה התיאוסופית, שהביאה את ידע הקרניים הקוסמיות לאנושות.

מסדר צדקיאל מורכב מהאלוהים ארקטורוס וויקטוריה, רבי המלאכים צדקיאל ואמטיסט, סיינט ג'רמיין, ליידי פורטיה, ליידי קואן יין ולאחרונה הצטרפה ליידי נאדה. למאסטרים האלו היו התגלמויות רבות בזמנים שונים כגון מרלין הקוסם, שגם הוא מנהיג מסדר של מכשפים ואלכימאים. ליידי נאדה היא מנהיגה גם של מסדר הוורד ביחד עם אייזיס ואם הוורד (השם התקופת אטלנטיס של המאסטרית המגולמת בימינו כליידי עמנואלה).

בכתביה של ג'רלדין אינוסנטה רב המלאכים צדקיאל מתאר את ישוע בן יוסף (שאביו יוסף היה התגלמות של המאסטר סיינט ג'רמיין) כמאסטר של מסדר צדקיאל שידע להתמיר חומר ברמה שיכל לרפא כל מחלה ואף לשנות את איכות האנרגיה של אדם כך שגם אדם מת לכאורה יקום לתחייה.מהו תהליך ההחצנה של ההיררכיה?

תהליך ההחצנה של ההיררכיה מופיע בספר של אליס ביילי שתקשרה את המאסטר שהיה אז מגולם בגוף פיזי בטיבט ושמו הוא דג'וואל קוהל ( בקיצור מאסטר D.K. ). בחמישים השנים האחרונות יותר ויותר מאסטרים, מלאכים וחברי מסדר האלוהים בחרו להתגלם שוב בחומר בעולמינו, בכדי לעזור לנו בתהליך ההתעלות, בכדי להחזיר את תהליך החניכה של מסדר מלכיצדק ולייסד מחדש את בתי הספר למיסתורין שהיו קיימים בתקופות מוקדמות כמו למוריה, אטלנטיס ומצריים העתיקה. המורה אמורה קואן יין כתבה במאמר שלה שחזרתו של הקרייסט תקרא כשלפחות 144,00 בני אדם יגלמו את תודעת המשיח (תודעת האחדות ) בכל רגע. ברגע שזה יקרה יהיה גל אנרגטי שישטוף את התודעה הקולקטיבית של כל האנושות ויאפשר לגן העדן להתגשם עלי אדמות כמציאות גלובלית.


הארת המחבר לסיכום
המאמר הזה נכתב מתוך תהליך של בריאה משותפת והוא מייצג שיתוף פעולה בין התודעה שלי,עמיחי ים ובין הבורא והמאסטרים. בזמן האחרון מדייקים את חזוני בקשר למקדשים לקרניים, שאני בונה ממתכות וקריסטלים ואני רואה בעיני רוחי, שבנוסף לכך שלאנשים יהיו מקדשים בביתם בכדי לעזור להם להגן את אנרגיות המימדים הגבוהים אל תוך חיי היומיום, הייעוד היותר גבוה של הפרויקט הזה הוא ליצור מחדש את אותם מסדרים של הקרניים כאן על פני האדמה. ושכל מקדש יכשיר כוהנים לשמש ככלים לייצוג האור האלוהי בתרבות העולם החדש, שנוצר בכל רגע על ידנו. לפרטים נוספים לגבי תהליך ההכשרה והחניכה למסדר מלכיצדק הנכם מוזמנים לקרוא על קורסי דרך ההתעלות שאני מלמד.
באהבה ושירות
עמיחי ים.


http://youtu.be/9MR1uj56eEE


 
Soul Life


Soul Life is a new method of multi-dimensional body-mind-soul healing modality that was co-created by Amichai Yam and the master healers of the order of Melchizedek and the Heavenly Jerusalem.

Out of this method a Self healing course was created and is being taught to people beginning their spiritual path, People with mental illnesses and retarded people.

It is based on the understanding that all life challenges are lessons our souls have chosen to learn in order to grow. Sometimes the lessons come as a physical illness, sometimes a mental illness or as a financial or relationship challenge. If we don't learn the lesson in this life it keeps repeating itself until we learn it and then release it.Another important understanding is that in order to heal a life challenge from the root of it, we must deal with it from four levels, which are: 1) Physical-energetic level. 2) Emotional level. 3) Mental level and 4) Soul level. In short it is called PEMS.

There are some important questions that each human being undergoing a spiritual awakening should ask in order to reveal his identity as a soul. In the course these are the guiding questions asked in the sharing circle. 1) Who am I? Am I my body, my emotions, my thoughts, my resume, or something deeper and eternal?
2) What is my Tikun? (What needs healing in my life? When the problems in life are seen as lesson the soul choose to learn we understand this).
3) What are my gifts? What I enjoy doing the most and how can I help enlighten and heal the world?

4) What is the cosmic ray my soul and spirit were created from? By studying, meditating and being initiated to the use of the cosmic ray of God's light we can learn to express in our lives Divine qualities of the divine within us, such as divine truth, power, wisdom, love, compassion, purity, ascension, unity consciousness, healing, the unity of science and spirituality, alchemy, justice, magic. And more…
5) What is the history of my soul? There are several ways to know this, such as past life regression, Akashic records reading and meeting people we knew in other incarnations. By remembering karmic lessons that started in different incarnations we can learn to release them from the root of the lesson by understanding the soul contract and changing it to a new better one.
6) What soul groups do I belong? In what culture have I lived and to what spiritual and cultural heritage I feel a soul connection. This can include incarnation in places such as Lemuria, Atlantis, ancient Egypt etc and memories from other stars civilizations such as Pleiadian, Sirian, Venusian etc starseeds.


It was developed with the special intention of healing mental illnesses and difficult life challenges that seem unsolvable by other means. Within a working partnership with the clinical psychologist Yuval Carmi, is has been successfully applied to many severe situations of clinical depression, schizophrenia, multiple personality, OCD, pi-polarity and other mental disorders.The first thing that you meet in the healing session is the multi-dimensional presence of the healer. Who is feeling and seeing your all being on all levels of your multi-dimensional existence. We are here to help you solve your life problems and challenges by helping you see it from a multi dimensional PEMS point of view. We will be able to see the lesson linked to the problem that came to teach you and then how to heal the issue.

The healing tools the healer uses according to the need of the patient are many, such as: Empathic Listening – The ability to listen from the heart while observing the eyes and the face of the patient.
Sharing – a way to connect, express and understand the emotions as the voice of the soul.

Energetic scanning – The ability to scan the energetic state of the aura, chakras and inner organ with God's and the ascended master's help.
Chakra balancing – by observing, energy transference, sacred sounds and the sacred flames.
Chi nei Tsang – inner organ massage according to Chinese medicine, helps releasing from the body and emotions difficult blockages. A method taught by Master Mantak Chia.
Eco-pressure – A method that helps releasing blockages along the meridian by massaging the acupuncture points.
Chi Kong – Movement exercises combine with breathing, sacred sounds and Colors visualization.
Massage – touch therapy that help to create deep relaxation and emotional release from the muscles.
Reflexology – releases energy blockage through pressure points in the feet.
Inner child dialog – This part of our emotional body holds on to the difficult emotions and thought forms of the past. By dialoging with him we bring him back to our awareness and love and the energy released from him help create the inner adult in our psyche.
Changing belief systems – Belief thought forms are conclusions we have about things in life based on our past experience. As long as they are held in our sub-conscious mind they confine us and keeps re-create the same negative life situations. By recognizing, releasing and changing them, our life can dramatically change. Based on Theta healing method.
Energetic cords and soul contracts release – Each important person in our lives and the relationship we have with him are predetermined by a contract between our souls and an energetic cord that connects our energetic bodies. Understanding and releasing then can greatly change a relationship for the better.
Curses – Releasing dark energy sent by other persons or entities.
Astral entity removal –Removing energy parasite that feeds off, amplify and perpetuate negative emotions in the human field. Many times when other healing methods don't seems to help it is because there is an entity manipulating the energy field of the person.
Energetic Self Defense – Learning to defend our energy field from outer negative energies.
Soul retrieval – Soul fragments can be scattered by traumas. This life changing technique can bring back the will to live, the happiness and ability to cope with life challenges.
Akashic record reading – A channeling method that enable to read in a person's BOOK OF LIFE soul records. Through this reading we can see past lives as the root of challenges we face in this life.

Cosmic ray initiations – meditations that teaches us to brings these multi-dimensional frequencies into our energy field for healing and ascension.
Pleiadian light chambers – Energetic fields that surrounds a person's energy body and facilitate different experiences of healing, opening of the heart and ascension. An healing method created by Amorah Quan Yin.

Energetic surgery – Delicate and powerful healing of the energy fields can be created by energetic surgery done with the help of some healing angels and ascended masters.
Soul healing symbols – Geometric symbols from the soul tablets found in the hall of wisdom in the heavenly Jerusalem city of light. Those symbols helps release karmic lessons that returns for many lifetimes.

and more…


The treatments can work very well in long distance through the Skype or as long distance healing (without the patient's attention, but always with his approval).

I created a facilitator training course to those who would like to learn this method and integrate it into their healing path and practice.

Welcome to the world of quantum multi-dimensional healing.

To book a session please contact me.

In love and service
Amichai Yam

ADAM KADMON LIGHTBODY ACTIVATION INITIATION
WEBINARThe ADAM KADMON in the KABALA is the original arrangement of lights in the shape of the human body before the fall from the Garden of Eden.

In the sacred text known as THE EMERALD TABLETS OF THOTH THE ATLANTEAN we learn about the children of light (also known as the Lords of Amenti or the Elohim Lords) which created the flower of Life and in it the geometry of the TREE OF LIFE, in whose image mankind was created.

You are invited to a life changing soul journey to awaken your original light body and remember your original identity as a son/daughter of God/Goddess of all that is and your original state of being before the fall.

Length: 2 hours.
Location: Your home computer. Limited to 25 participants.
Cost: 25 euro. Enter through the PayPal link below.
Date and hour: 29.11.14 18.00 P.M. (Israel time).
http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?iso=20141129T18&p1=110&p2=281&p3=137&p4=240&p5=771&p6=166&p7=136&p8=265
Energy initiations you will experience in the webinar:

1) Soul journey to the Hall of Amenti in the crystal heart of mother earth.
2) Tree of life activation in the Halls of Amenti.
3) Cell regeneration through the FLOWER OF LIFE.
4) 12 bodies activation.
5) Journey into the crystal city known as Lower Shamballah in Agartha.
6) Initiations in the crystal temple of Indra kumara – king of Lower Shamballah.
7) Soul rebirth in the womb of the divine Mother.
About the teacher :
Amichai Yam a teacher to the path of ascension. An experienced healer and earth healer, who works for 7 years now with the clinical psychologist Yuval Carmi in long distance healing for people with mental illnesses. Co-created the SOUL LIFE healing method and Ascension and Co-creation courses. He creates in co-creation processes physical temples for the cosmic rays, music, books and movies

Amichai's spiritual background is wide , most influenced by the Theosophical teachings, flower of life by Drunvalo Melchizedek , shamanism, healing, Zen, Tao, tantra, the science of co-creation by Michelle small Wright, plaeidian lightwork by Amorah Quan Yin, the Rose Ray teachings by Lady Emanuella and Joshua David Stone.


. For more information, private healing session, information about the ascension courses and the temples of the cosmic rays please visit his site

www.ori-shalem.com.

Ori-Shalem vision


This vision came to me first when I was 19 working in gardening at a young kibbutz called Har Amasa. Since then this vision has lead my life. In the year 2009 after learning the Science of Co-creation by Michaelle Small Wright and reading about Telos – the Lemurian city of light in Aurelia Louis Jones's books, this vision became more tangible and I started using the science of Co-creation to manifest it from vision to reality.

 
 

The Blazing Star of Life

 

My first spiritual teacher, Elad Rubin, who was a disciple of a Philipinian Master named Mel, gave me a collection of sayings, which were like keys for higher states of consciousness. One of the sayings was about meditation:

 
 

"Meditation is the process by which one enters the inner world of Self knowledge. To meditate [ hold your mind steady in the light]. See with your mind's eye the blazing star of Life. Touch with your fingers the naked body of your dreams. Feel in your heart its rushing streams and know its hidden strength, depths and purposes."

 
 

After many hours of Memorization, meditation and contemplation the "mountain" that was covered with clouds finally was revealed to me in all its glory. This mountain was what the author James Redfield (The Celestine Prophecy) had termed the personal and world vision. The vision of humanity's consciousness evolution and my own puzzle piece in it.

 
 

 In my vision I saw that each human being who wakes up to his own multi-dimensional nature, shines a light around himself and brings new ideas to every field of human society he is into. Whether it is art, education, finance, politics etc.

 
 

 I saw pictures of humanity, living in small ecological communities in cities and villages all around the world, being in open communication with beings from other dimensions and other planets, having advanced technologies of free energy and stellar travel, caring for the earth, out of understanding of the sacredness of all life. I saw arts that lift the human spirit, integrative medicine that combines conventional and holistic medicine practices, and a world living in peace, prosperity and brotherhood and sisterhood of all men. An heaven on earth.

 
 

I saw that I would be a spiritual teacher, a healer and create a global network of communities around the world, which will have all sorts of collaborations between them in the level of philosophic inspiration, social and financial ties. I saw that I would create movies and write books.

 
 

The Vision Rose Out of the Path "When a vision is real, it rises again and again from the path, you don't need to look at the horizon all the time, but focus on the step by step". These are the words of my second teacher, Ofer Bareket, with whom I had learnt healing and shamanism of the red path of the heart (Native American shamanism).

 
 

There I had learnt much about connecting and healing our emotions, listening circles, tribal spirit and remembrance of the history of the soul and the connection to other dimensions.Earth healing and the science of co-creation

 

 
 

Within the healing process with this teacher and shaman, I returned to practice Judo and became a Judo teacher ( I practiced Judo from age 9 till 18). In the teachers course I was first introduced to the Philosophy of Judo. Which I didn't see any connection between it and the competitive Judo I knew. This led me to two years of investigation to find the spiritual origins of Judo. This led me to study Zen Buddhism, Tao. Chi Kong and the psychology of Carl Jung. Out of this research I developed a new way of practicing Judo I call Healing Judo.

 
 

At a certain point I was drawn to practice Chi Kong in nature at a certain grove where there where trees with a mushroom shape. There I started to feel the energy of the trees. I knew that if I can feel their energy I can connect to their consciousness, and so I did. Out of this experience I began communicating telepathically for the first time with beings that were not human. This led to a complete opening up of my consciousness to the shamanic worlds and communicating with nature spirits, animals. Crystals, angels, ascended masters and gods (Like Gaia, divine mother, Pan, Inana and the One Creator).

 
 

This opening to the shamanic worlds started me on the path of Earth healing, in which I worked for ten years in battle energy release process in places where there were terrorist attacks, wars and traumatic events from the time of the bible.

 
 

In the process of studying and practicing earth healing I was introduced to the teachings of Michaelle Small Wright that developed among others the battle energy release process I used much in my earth healing mission. I learnt from her teachings to create co-creative gardens with the help of the Devas and nature spirits. This way I learnt the science of co-creation she developed. The science of co-creation is a way to create anything we dream of in co-creation relationship with the Devas (collective spirits) Nature spirits, Ascended Masters, our own Divine Self and the One Creator of all.  https://www.facebook.com/notes/amichai-yam/instructions-for-conning-session-co-creation-process/362072153948455

Telos- the city of light and the temples of the cosmic Rays

  

In the year 2009, when I read the books of Aurelia Louis Jones about the Lemurian city of light Telos, many strings connected and many things fell into place.

 
 

First it was the shamanic path and the shamanic journeys that had connected to the theosophical teaching about the masters of wisdom, I've learnt about with my first teacher.

 
 

Second, it was the temples of the cosmic rays that exist in the 5th dimension in Telos, were connected to the teaching about the devic gardens. Immediately I knew I know how to make these kind of temples here in the 3rd Dimension physical reality. That is the way the ORI-SHALEM vision was born.

 
 

I saw a natural place like a village plot with a big garden spaces filled with temples dedicated to the anchoring into the physical dimension the multi-dimensional energies of the cosmic rays. Slowly slowly I begun seeing other things there…suddenly I saw a school for children and adults, space for workshops, an movie and music production company. I saw it is a center of an ecological spiritual community.

 
 

That was in a time I was part of another spiritual community led by my second teacher and shaman, whom I could not share my vision with. They were very locked on the native American path of the red heart as was taught by those two specific teachers. This Community of 100 people had moved from the center of Israel to the desert city of Arad. And I had a very difficult time there, because I lived in a split reality between my inner world and the reality of the community. Since my daughter and ex-wife were part of this community and we tried to get back together, leaving it was much harder for me. But in the end, my truth, path and vision were not allowing me to compromise anymore with it, and I left to focus in faith on my vision.

 
 

In this part of my journey I met a woman, who became my life partner and partner to my vision. She was a channeller of the Karmic board (also known as the Lords of Karma). Within our co-creation partnership she had begun to channel all the ascended masters, Archangels, Elohim Lords and the ONE creator. We developed a new healing method called now "Tools for life as a soul" . We hosted the radio show "The Cities of Light and the masters of wisdom". This radio show was very much in tune with my vision and in it I was giving knowledge about the cities of light and then we would make a soul journey to one of the cities and then I was asking questions and she was channelling the answers. We also created many workshops and the Ascension and co-creation course. Together we created the first of my 3D temples for the cosmic rays and created channelled music.

On the personal level our relationship was not functioning as well and after two year it ended.

Since then I continued on my path and developed my channelling abilities so I can do treatments in our new healing method and teach and channel in the ascension course lessons.

 
 

The path goes on, and more and more parts of the vision are turning from vision into reality. If in reading about this vision and in this site, it touches and connects to your own visions and dreams I welcome you into partnership with me. There are many ways you can become a partner in the process of manifesting this vision, such as: 1) get help on your healing path through the soul life healing method.

2) learning the soul alchemy facilitator-ascension or sacred sexuality courses in my Ori-Shalem mystery school.
3) Order a Ray temple to make your house or spiritual center a temple for the cosmic rays of Gods Light.
4) Becoming a co-creative partner in one of the co-creation processes I am doing. Such as building the network of spiritual communities, earth healing the earth chakras to help earth ascend, developing free energy devises, developing the soul life knowledge through healing practice.
5) marketing…etc

 

 
 

This is a universal and ancient dream of all beings that are connected to unity consciousness, the creation of heaven on earth were called by Rabbi Melubavitch "Creating for God a house in the lower worlds as in the upper worlds". And Joshua Ben Joseph (Jesus Christ) taught to pray "Thy kingdom come, thy will be done, on earth, as it is in heaven"…so be it Amen!