טיפולים בשיטת "התעלות"

התעלות היא המטרה של המסע שלנו כנשמות בעולם זה. זו חווייה או תהליך של ריפוי שלם של כל חלקי ההוויה האנושית שעליה מדברות כל הדרכים הרוחניות בעולם.

השיטה מבוססת על ההבנה שבן אדם הוא נשמה, שבחרה להתגלם בחומר ויצרה לשם כך גופים אנרגטיים. כל סימפטום או מחלה או אתגר בחיים הם שיעורים שהנשמה בחרה ללמוד במטרה לצמוח. לפעמים השיעורים באים כמחלה פיזית, או מחלה נפשית, לפעמים כמשבר פיננסי או קושי ביחסים. אם אנו לא לומדים את השיעורים בתקופת חיים אחת השיעור ממשיך לחזור עד שהוא ילמד ורק אז ישתחרר. זה השורש של הרבה מהבעיות בחיינו. מטרת הנשמה בתהליך התיקון היא ללמוד את השיעורים ולהתעלות לרמת קיום חופשיה, מאושרת ומוגשמת יותר.

הבנה חשובה נוספת שנמצאת בבסיס השיטה היא שבשביל לרפא בעיה מהשורש שלה, יש לטפל בה בארבע רמות: 1) פיזית-אנרגטית. 2) רגשית. 3) מנטאלית. 4) רמת הנשמה.

באנגלית זה נקרא PEMS

.

השיטה פותחה עם כוונה מיוחדת לטיפול במתמודדים עם בעיות נפשיות ואתגרים קשים בחיים, שנראים לא פתירים בדרכים אחרות. היא סייעה למתמודדים רבים עם בעיות כמו דיכאון קליני, סכיזופרניה, ריבוי אישיות, מאניה דפרסיה ומחלות נפש נוספות. בהתבוננות רב מימדית זו מחלה הנפש מתבטאת במצב האנרגטי של השדה האנושי וכלים אלו שמטפלים בארבע הרמות
(PEMS) יכולים להביא שיפור משמעותי בחייהם של מתמודדים עם מחלות נפש

הדבר הראשון שתפגשו בפגישה טיפולית הוא המרחב והנוכחות הרב ממדית של המטפל, שרואה ומרגיש אתכם בכל הרמות של הקיום הרב ממדי שלכם. המטפל פה כדי לעזור לכם לפתור את הבעיות והאתגרים של החיים שלכם מנקודת הראייה האנרגטית של גוף, רגש, מחשבה ונשמה. המטפל עוזר בראיית השיעור, שהבעיה באה ללמד אותנו, ודרך לימוד והבנת השיעור, הבעיה משתחררת ונפתרת.

הכלים הטיפוליים שהמטפל נעזר בהם הם רבים ומגוונים כגון:

הקשבה אמפאטית - יכולת להקשיב מהלב תוך התבוננות בעיניים ובפנים של המטופל.
שיתוף מהלב - שיטה שעוזרת לאדם להתחבר לרגשותיו, ולבטאם כך שרצון הנשמה נחשף דרך הרגשות. 
סריקה אנרגטית
יכולת לראות את המצב האנרגטי של השדה האנושי ע"י תקשור עם הבורא ועם המאסטרים של החכמה.
איזון הצ'אקרות 
- ע"י התבוננות,העברת אנרגיה מהידיים, צלילים, תנועות והקרניים הקוסמיות.
צ'י ניי צאנג 
– מסאז' לאיברים הפנימיים ע"פ הרפואה הסינית, שיטה שעוזרת לשחרר מהגוף ומהגוף הרגשי חסימות קשות ועמוקות. 
אקופרסורה
שחרור חסימות אנרגטיות ע"י מסז' לנקודות לאורך המרידיאנים ע"פ הרפואה הסינית מאת מאסטר מנטר צ'יאה.
צ'י קונג רפואי -
תנועה משולבת עם נשימה וצלילים מרפאים שמביאה לריפוי ע"פ הרפואה הסינית. 
מסאז'
-שיטות ריפוי במגע ליצירת הרפיה עמוקה ושחרור רגשי מהשרירים.

רפלקסולוגיה - שחרור חסימות דרך לחיצה על נקודות רפלקס ברגליים

דיאלוג עם הילד הפנימי - הילד הפנימי או הצל מהווה את החלק בנו שחיי בעבר ונאחז ברגשות ואמונות שליליות. ע"י הדיאלוג איתו אנו מרפאים אותו והאנרגיה החסומה שהחזיק משתחררת ויוצרת את דמות הבוגר בנפשנו. 
שינוי אמונות 
- האמונות הן מסקנות שהסכנו בעקבות חוויות חיים שליליות וכל עוד שהן נמצאות בתת המודע, הן מגבילות אותנו וממשיכות לשחזר מצבי חיים שליליים. ע"י זיהוי, שחרור והחלפת האמונות, החיים יכולים להשתנות באופן דרמטי  .
שחרור כבלים וחוזים 
- כל אדם משמעותי בחיינו והיחסים שיש לנו איתו נקבעו ע"י חוזה בין הנשמות וכבל אנרגטי המחבר בין השדות האנרגטיים של בני האדם. בשיטה זו ניתן ליצור שינוי לטובה באיכות היחסים מתוך הבנת החוזה בין הנשמות. 
קללות
 - השפעה של אנרגיות שליליות שקיבלנו מאחרים.
הוצאת ישויות אסטרליות מהשדה
הוצאת טפילים אנרגטיים שמעצימים ומתמידים את החסימות האנרגטיות. נוכחותם לא מאפשרת לשחרר ולרפא חסימות בדרכים אחרות. לאנשים שחווים תקיעות גדולה וחוסר יכולת להשתנות לרוב זה קשור להימצאותן של ישויות בשדה.
הילינג קבלי - שיטת ריפוי ע"י כוח האותיות ושמות השם המפורש.

הגנה אנרגטית - טכניקות להגנה מאנרגיות שליליות בסביבתנו. 

החזרת רסיסי נשמה - חלקיקי הנשמה יכולים להתפזר בכל מיני מרחבים שונים כאשר אדם חוו טראומות קשות. השבתן לשדה מחזירה לאדם את הרצון לחיות, את שמחת החיים ואת הכח להתמודד עם הקשיים בחיים. 
קריאה ברשומות האקשיות
שיטת תקשור שמאפשרת לקרוא בספר הנשמה של האדם, שבו קיימים הזיכרונות מכל תקופות החיים של הנשמה וניתן גם ע"י הקריאה הזו לאבחן בעיות פיזיות ונפשיות בהווה
חניכות עם הקרניים הקוסמיות של אור הבוראמדיטציות שבהן מביאים את התדרים המרפאים האלו אל תוך השדה והצ'אקרות שמביאות לחוויות דל ריפוי והתעלות.

תאי אור פליאדיינים - שדות אנרגיה שניתן לזמן סביב השדה של האדם, המפעילים תהליכי ריפוי, פתיחת הלב והתעלות. שיטה שפיתחה המורה אמור קואן יין.

ניתוחי אנרגטיים - טכניקה מתקדמת שבה ניתן לעשות תיקונים בשדה האנרגטי של אדם ע"י תקשור עם לורד מלכיצדק, אייזיס ולורד סננדה. 
סמלים רב ממדיים לשחרור קארמה מלוח הנשמה
 - סמלים גיאומטריים מלוחות הנשמה בספריית החכמה בעיר האור ירושלים של מעלה. הסמלים מאפשרים לשרוף קארמה וחוזים נשמתיים שהשפיעו על שיעורים שנמשכו מספר גלגולים.ועוד…

הטיפולים עובדים גם מרחוק בסקייפ או בלי תשומת הלב של המטופל (אך עם הסכמתו).

יצרתי קורס להסמכת מטפלים בשיטה, הבנוי מ-40 מפגשים שבועיים של כשעתיים למפגש, למטפלים שרוצים לשלב את השיטה הזו בדרך שלהם ובארגז הכלים שהם עובדים איתו.

מתוך שיטה זו פותח גם מעגל הקשבה וחוגשעוסק בהרפיה וריפוי עצמי שהועבר בעמותת אנו"ש במשך כשנתיים ובהוסטלים לפגועי נפש. החוג בנוי ממעגל שיתוף ותרגילי הרפיה וריפוי עצמי בצליל ותנועה.

ברוכים הבאים לעולם של הריפוי הקוונטי הרב מימדי. לקביעת טיפול צרו קשר בנייד 054-2937036.