המקדשים הפיזיים לקרניים הקוסמיות של אור הבורא

"המעלה של המיכל היא בריקות שלו,

    המעלה של הכד, היא לא בחימר ממנו עשוי,
אלא במים שהוא מסוגל להכיל בתוכו
המעלה של הבית, היא לא בקירות,
אלא ברוח האדם שיכולה לשכון בתוכו."
לאו טצה

הקרניים הקוסמיות / הלהבות המקודשות של אור הבורא האחד הן תדרים שונים של האור האלוהי שיורד דרך כל המימדים ומנותב לכדור הארץ דרך היררכיה רוחנית של ישויות המרכזות, מכוונות ושולחות את הקרניים לכל הממלכות השונות של הטבע (מינרלים, צומח,חי ובני האדם). כך הבורא כל הזמן מזין את הבריאה באור, באהבה ובכוח החיים שלו.

הקרניים מרוכזות במימדים שונים במקדשים אתריים, שהאנרגיה של כל מה שנוכח בהם תואמת את התדר של הקרן הספציפית אליה מוקדש המקדש.

הידע על הקרניים הקוסמיות הגיע לאנושות ב-130 האחרונות ע"י שורה ארוכה שלמורים רוחניים ומתקשרים : הלנה בלאבצקי, אליס ביילי, ג'פרי קינג, ג'רלדין אינוסנטה, אליזבט פרופט, ג'ושוע דויד סטון, אורליה לואיז ג'ונס ורבים אחרים.

עמיחי ים, שמאן ומורה לדרך ההתעלות, קיבל השראה וידע כיצד ליצור כאן בעולם הפיזי,מקדשים לקרניים הקוסמיות, במטרה להביא לעולם הנפרדות את אור הבורא ותודעת האחדות.במטרה להפוך לנגיש יותר את אנרגיית הקרניים, לעגן אותם למימד הזה ולחבר אותם להוויית חיי היומיום בעולמינו. כפי שאמר הרבי מילובביץ' "לעשות לו בית ב(עולמות) תחתונים, כפי שבעליונים". וכמו שנאמר בכל הדתות להגשים חזון גן עדן עלי אדמות.
המקדשים בנויים בגדלים שונים, ממודלים בגודל 50 ס"מ ועד 1.5 ו-3 ויותר בהתאם למרחב הקיים בבית את בחצר. הם יכולים לשמש כאלמנט עיצובי בבית או בגינה (בתוספת פרחים). המקדשים בנויים מצורות גיאומטריות מנחושת ובתוכם מערך קריסטלים היוצר את אותה צורה גיאומטרית כמטריצה אנרגטית. בתהליך אנרגטי הנקרא "הפרוטוקול לחיבור דוות (ההוויות של המרחב)" , מרחבים אלו מחוברים למקדשים במימדים הגבוהים ונוצר שער בין מימדי שמאפשר לאנרגיות מהמימדים הגבוהים לזרום אל תוך המבנה המשמש ככלי לאור האלוהי.

כל אחת משבע הקרניים מקבילה לצ'אקרה מסויימת ונוכחותו של מקדש כזה במרחב של הבית או הגינה מחזקת בשדה האנרגיה ובחייו של האדם את אותה אנרגיה. ברשותו של עמיחי ים ידע נרחב בתהליכי ריפוי, מדיטציה וחניכה שניתן לתרגל ע"י חיבור לאנרגיית הקרניים. הקמת מקדש בבית לקוח מלווה בלימוד וחניכה אל טכניקות המדיטציה והשימוש במקדש כשער אנרגטי לאנרגיית הקרניים הקוסמיות.