מילון מושגים

מימדים-אנו ישויות רב מימדיות שחיות במציאות רב מימדית. במסגרת תודעת הנפרדות התרכזנו בעיקר במימד השלישי שאותו תופסים חמשת החושים שלנו. אנחנו משולים לרדיו בעל תחנות רבות של שידור וקליטה שתקועים על תחנה אחת וקוראים לכל שאר התחנות דימיון, אשליה, הזיות, מחלות נפש ועוד. אפשר להגיד שהמימדים הם רמות שונות של שדות אנרגיה. המדע המודרני הבין שאשליית המוצקות של המציאות הפיזית נובעת מאשליה אופטית. למעשה כל מה שיש זה תדרים שונים של אנרגיה שרובם מעבר לקליטת חמשת החושים שלנו.

ישויות שהן לא בני אדם – "במקום לחשוב על עצמכם כבני אדם השואפים לחוות חוויה רוחנית, חשבו על עצמכם כישות רוחנית החווה חוויה אנושית". כל עוד אנחנו מזוהים עם הגוף הפיזי שלנו והמציאות שנתפסת ע"י החושים שלנו, אז עץ, חיה, אדמה, מים וכו' נתפסות כתופעה פיזית, יצור נחות ממנו וסחורה שניתן לסחור בה. כאשר אנו מכירים את עצמנו כשדה אנרגיה בעל תודעה, אנו יכולים לשים לך לעובדה שגם לעצים, חיות, אדמה, מים, אש, אויר יש אנרגיה ותודעה. על ידי לימוד של עבודה עם אנרגיה כמו צי קונג ומדיטציה אפשר לפתח את היכולת להתחבר לשדות אנרגיה של עצים, חיות, אדמה, מים ולהתחיל לתקשר בטפלתיה עם התודעה שלהם. התודעות האלו נקראות רוחות הטבע ודוות.

דווה – ישויות קולקטיבית. שדה אנרגיה/תודעה המכיל בתוכו מספר שדות אנרגיה ומהווה תודעה קולקטיבית של כל שדות האנרגיה המרכיבים אותו. למשל דווה של חדר, דווה של רחוב, דווה של עיר, של מדינה, של פלנטה, של קבוצה מסויימת, של משרד במששלה וכו… הדוות הן ישויות פסיביות במהותן, הן ההוויה הקולקטיבית של מרחב מסויים. לכן שניתן להשפיע עליהן בקלות על ידי אנרגיה ומחשבות. לכל סוג של חיה או צמח או קריסטל יש דווה שמייצגת את התודעה של כל הגזע. לדווה יש את כל האינפורמציה של הפוטנציאל של אותו גזע, את כל תוכנית הגדילה ואת ההתנהגות של כל פרט בגזע.

מלאך – ישות אנרגית/תודעתית שנמצאת בשירות הבורא על ידי גילום תכונה מסויימת באופן טהור. מלאכים הקשת או רבי מלאכים (ARC-ANGELS) הם מנהיגים של מסדר שלם של מלאכים, כמו המסדר של מיכאל, גבריאל, רפאל ואוריאל. ארבעת המלאכים האלו מגלמים את האיכויות של ארבעת היסודות. אוריאל-אדמה, גבריאל-מים, רפאל-אויר, מיכאל-אש.

הקרניים הקוסמיות של אור הבורא / הלהבות המקודשות - הן תדרים שונים של האור האלוהי שיורד דרך כל המימדים ומנותב לכדור הארץ דרך היררכיה רוחנית של ישויות המרכזות, מכוונות ושולחות את הקרניים לכל הממלכות השונות של הטבע (מינרלים, צומח,חי ובני האדם). כך הבורא כל הזמן מזין את הבריאה באור, באהבה ובכוח החיים שלו. הקרניים מרוכזות במימדים שונים במקדשים אתריים, שהאנרגיה של כל מה שנוכח בהם תואמת את התדר של הקרן הספציפית אליה מוקדש המקדש. הידע על הקרניים הקוסמיות הגיע לאנושות ב-130 האחרונות ע"י שורה ארוכה שלמורים רוחניים ומתקשרים : הלנה בלאבצקי, אליס ביילי, ג'פרי קינג, ג'רלדין אינוסנטה, אליזבט פרופט, ג'ושוע דויד סטון, אורליה לואיז ג'ונס ורבים אחרים.

אלמנטלים – רוחות טבע המהוות את התודעה של היסודות: גנומים – נראים כמו גמדי גינה מייצגים את התודעה של יסוד האדמה. אונדיין- נראות כמו בנות ים מייצגות את התודעה של יסוד המים. סלייפ – נראות כמו פיות, סטייל טינקרבל. מייצגות את התודעה של יסוד האויר. סלמנדר – ישות המייצגת את התודעה של יסוד האש. לכל סוג אלמנטלים יש מלך, שלו קוראים בטקסים לייצג את האנרגיה והתודעה של היסוד שהוא מייצג.

אלכימיה – תהליך שינוי צורה של חומר ממצב אחד למשנהו. כמו עופרת לזהב. למעשה זה תהליך פנימי של התמרת הרגשות הקשים לרגשות של אהבה, הודיה, סליחה וכו.

אלכימיה של הנשמה – היזכרות בתולדות החיים של הנשמה, גלגולים קודמים ושחרור רגשות, אמונות וחוזים שמתגלמים בחיינו כקשיים ודפוסים שחוזרים על עצמם שוב ושוב. בעוד הרפואה ההוליסטית בדרך כלל עוסקת בקשר בין הגוף והנפש. האלכימיה של הנשמה מוסיפה עוד מימד להתבוננות באתגרים השונים שאנו מתמודדים בחיינו.

עיר אור – במימד החמישי במאופיין במציאות שבה המחשבה בוראת מציאות באופן מיידי, קיימות ערי אור שבהן גרים מאסטרים שעברו את תהליך ההתעלות והגיעו לרמת מודעות של אחריות מלאה על תהליך בריאת המציאות שלהם, ברמה האישית וברמה הקולקטיבית. חלקן נמצאות מעל פני השטח במימדים הגובהים וחלקן נמצאות בתוך האדמה ב"כדור הארץ החלול" (המושג הבא). באתר הזה יש את ההקלטות והתמלולים של תוכנית הרדיו שהנחתי עם המתקשרת נועם קורל גלעד שנקראה "ערי האור והמאסטרים של החכמה". התוכנית עסקה באיך החיים בערי האור ומה אנחנו יכולים ללמוד מהם לשם יצירת גן עדן עלי אדמות. http://www.noam-isis.co.il/?cat=9&paged=5

כדור הארץ החלול – נקרא גם אגרטה. כדור הארץ הוא חלול ויש לו שתי פתחים ראשיים בשני הקטבים. בתוכו חיים עמים מפותחים של האנושות. עוד פרטים בסרטון הבא http://www.youtube.com/watch?v=JdGlYveVQmk