מנפרדות לאחדות

"תודעת הנפרדות היא הסיבה לכל הבעיות בעולם שלנו"

תודעת הנפרדות מתחילה באשליה האופטית שדרכה אנחנו רואים ברמה הפיזית את המציאות דרך העיניים שלנו. אנחנו רואים את המציאות, כאשר אנחנו משתמשים רק בראיה פיזית, בלי לראות שדות אנרגיה, כמורכבת מעצמים נפרדים אחד מהשני. בעוד בעולם הרוח אנו מדברים ומודעים לאנרגיית כח החיים, הממלאת את החלל ומקיפה את כל העצמים שנראים כנפרדים באנרגייה אחת – אחדות, אלוהות אחת הנוכחת בכל.

גם המדע המודרני מספר לנו שכל מה שאנחנו רואים זה בעצם החזרי אור שפוגע בחפצים ומוקרן לעינינו שמפרידות בין הצבעים השונים, שכולם מקורם בצבע או באור הלבן. אייזיק ניוטון גילה את העובדה הזו, כאשר העביר את אור השמש דרך קריסטל משולש והדגים שכל צבעי הקשת נמצאים בתוך האור הלבן.

אחרי שהבנו שאנחנו חיים באשלייה ותופסים את המציאות בדרך אשלייתית, אפשר לשאול, "מהי תודעת הנפרדות וכיצד היא משפיעה על חיינו"?

1) תודעת הנפרדות יוצרת מחסור. תודעת הנפרדות בין בני אדם רואה שהטובה שלי היא על חשבון הטובה של אחר. לכן אנשים שפועלים בדרך זו יעשו כל דבר שיקדם אותם, גם אם זה פוגע באחר. זה דרך עולם העסקים בגדול, שבאה לידי ביטוי ברוב מקומות העבודה שאנו עובדים בהם. העולם הקפיטליסטי שפועל בדרך זו יוצר תחרות ומאבק על המשאבים הקיימים, ויוצר מצב שלחלק יש כסף ולאחרים יש מעט, שלא מספיק לספק להם את צורכי החיים.

התפיסה הקפיטליסטית אומרת שככל שיהיה יותר ייצור, יהיה יותר כסף, אנשים יקנו יותר, ואז לא יחסר שום דבר ונהיה מאושרים. למעשה זה לא בדיוק עובד ככה. גם אנשים עשירים חווים את העובדה שהכסף שלהם לא בדיוק עושה אותם מאושרים, אלא לפעמים להיפך.

2) תודעת הנפרדות יוצרת מלחמות, מתוך אותה מחשבה ברמה הקבוצתית נוצרת תחרות ומלחמות בין שבטים ועמים. במלחמה תמיד הצד האחר הוא הרע ואנחנו הטובים, ותמיד המלחמה מוצדקת באיזשהו אופן. ואז שוב תודעת הנפרדות היא החוק שקובע את כללי המשחק.

3) תודעת הנפרדות יוצרת את הרס הסביבה – מתוך תודעת הנפרדות הרווח הכלכלי, שאפשר להפיק בכל דרך שהאדם מוצא בלי להתייחס להשלכות על סביבתו, היא הערך העליון.
4) תודעת הנפרדות יוצרת התמכרות לתרופות – הרפואה המערבית מאמינה שאין קשר בין הגוף והנפש והפתרון של כל סימפטום פיזי או נפשי הוא לקיחת כדור, שיפתור במקרה הטוב את הסימפטום, אבל ללא התייחסות לשורש וסיבת היווצרות המחלה. ברפואה המערבית יש מחלות שהן חשוכות מרפא ויש מחלות כרוניות שבמקרה הטוב אם תקח כדורים כל חייך אז תסבול פחות (רוב מחלות הנפש נכנסות בקטגוריה הזו).

ע"פ התפיסה של הרפואה ההוליסטית (שנובעת מתודעת האחדות. הוליסטי = שלם) מחלות פיזיות ונפשיות נוצרות מתוך חסימה אנרגטית, שנוצרת מתוך הדחקה של רגשות קשים, כלומר יש קשר בין הגוף והנפש. וגם סימפטומים בגוף ובנפש נראים כהזדמנות ללמוד משהו על החיים, והסימפטום משמש כנורת אזהרה שמשהו צריך התייחסות ומודעות. אנו נתפסים כנשמות שבחרו להתגלם בגופים פיזיים וכל הסימפטומים והבעיות באחד מהגופים (פיזי, אתרי, רגשי, מנטלי) הן שיעורים שהנשמה בחרה לעבור. הרפואה ההוליסטית מאמינה בגדול שניתן לרפא כל מחלה.

5) תודעת הנפרדות יוצרת את מלחמת המינים – בעוד שרובנו חשים אהבה ומשיכה לבני המין השני, כולנו מודעים גם לקושי, חוסר האמון, לכאב ולמאבקים הקיימים ביחסים בין המינים. מתוך אותה תפיסה הוליסטית המאמינה גם בגלגול נשמות, כולנו נשמות שחוו חיים הן כגברים והן כנשים ובתוכנו קיים צד גברי וצד נשי.

אז למה קיימת הנפרדות הזו? זה נובע בין השאר מהנפש הקולקטיבית ומהפרדה שהייתה קיימת בתרבות בין תפקידים של גברים ונשים. ברמה יותר עמוקה זה נובע ממאבקים בין תפיסות של אלוהות גברית שנלחמה לאורך ההיסטוריה עם תפיסות של האלוהות הנשית.

6) תודעת הנפרדות יוצרת חוסר מימוש ותסכול – מערכת החינוך המערבית הנובעת ומלמדת את תודעת הנפרדות מפרידה בין צד ימין של המוח (המגמה ההומנית) וצד שמאל של המוח (המגמה הריאלית). מטרתה של המערכת כרגע היא השגת ציונים גבוהים שיאפשרו לאדם ללמוד מקצוע שיתן לו מעמד כלכלי וחברתי גבוה. הדרך למטרה הזו היא לימוד כמויות של ידע לא רלבנטי לחיים ע"י שינון, "הקאה" שלו למבחן ושיכחתו לאחר מכן.

"כל דבר שנכנס למוח בדרך של הכרח, נשכח לאחר מכן, כחלק מתהליך ההדחקה".

התוצאה הסופית ברבים מהמקרים של אנשים שהתפתחו במערכת החינוך ולא זכו למישהו שיראה וירגיש אותם בתהליך, זה למצוא את עצמם בעבודה שלא מספקת ולא מרגשת אותם ולא קשורה לליבם, אלא רק נותנת להם בסיס כלכלי בלבד.

על מנת שהאדם יחיה חיים מלאים ומספקים הוא צריך להכיר את עצמו. מה הוא אוהב? במה הוא חזק? מהן החולשות שלו? על האדם לפתח את עצמו באופן מאוזן מתוך ראיית כל החלקים של הוויותו : פיזי, רגשי , מנטלי , רוחני , חברתי ועוד. מתוך שאלת השאלה "מי אני?" ומסע חקירה וחיפוש פנימיים האדם יכול לגלות את נתיב הנשמה שלו ואת המתנות שיש בליבו לתת לעולם בעת הזו. אדם שחיי בדרך זו חייו מלאים משמעות וסיפוק.

7) תודעת הנפרדות יוצרת פיצול אישיות וקונפליקטים פנימיים – ישנם חמשה פיצולים בגופנפש שהם תוצאה של תודעת הנפרדות בבאה לידי ביטוי במבנה הגופנפש שלנו:

חמשת הפיצולים הם :1) גפיים – גו (טורסו).

2) ראש – גוף.

3) חלק גוף עליון – חלק גוף תחתון.

4) צד קדמי – צד אחורי

5) צד ימין – צד שמאל.

1) גפיים וגו – העולם החיצוני והעולם הפנימי -

משמעות הידיים בגופנפש היא עשייה בעולם. משמעות הרגליים היא תנועה והתקדמות בעולם. בתוך איזור הגו (החלק הפנימי של הגוף בלי הגפיים והראש) ישנם האיברים הפנימיים שבתוכם (ע"פ הרפואה הסינית) נוצרים הרגשות. לכן איזור זה מסמל את העולם הפנימי.

במצב של נפרדות יש עשייה ותנועה בעולם מתוך חוסר חיבור פנימי, ללב, לאמת של הרגשות והרצון של האדם. למשל במצב של אדם העסוק כל הזמן בעבודה שאינה נובעת מתוכו, אלא רק עונה על הצורך בפרנסה. או אדם שאינו יכול לחיות במקום פיזי אחד ומרגיש כל הזמן צורך לנדוד.

המצב של האחדות הוא חיבור פנימי שמתוכו נובעת העשייה והתנועה בעולם.

2) ראש – גוף :שכל, רעיונות ודמיון לעומת רגש, חוויה ומציאות

לחשוב, לדמיין, לחלום ולראות חזון אלו יכולות של הראש. לחוות, להרגיש, להתייחס לסביבה ולמציאות הן התכונות של הגוף. כאשר קיימת חסימה במרכז הגרון נוצר ניתוק שלא מאפשר לרעיונות, חלומות וחזונות שלנו להתגשם. כי זה תמיד נראה מאוד רחוק, בעתיד, מופשט ולא מושג. לשם הגשמה של כל רעיון יש לקרקע אותו לחומר דרך הגוף.

3) חלק גוף עליון – חלק גוף תחתון – חיבור לעולם הרוח לעומת חיבור לעולם החומר

מציאות נפוצה אצל הרבה אנשים רוחניים היא פתיחה של צ'אקרת הלב והצ'אקרות הגבוהות וחסימה כמעט מוחלטת של שלושת הצ'אקרות הנמוכות. לעומת אנשים שאינם עוסקים בעולם הרוח ומרוכזים לגמרי בעולם החומר ששלושת הצ'אקרות הנמוכות פתוחות ומתפקדות והגבוהות סגורות.

זה נובע מחסימה קשה במקלעת השמש שיוצר את הניתוק הזה. אנו שואפים לחבר שמיים וארץ ולהיות יכולים להגשים רוח לחומר ולהעלות את החומר אל הרוח. לכן יש לעבוד על איזור מקלעת השמש שהינו אזור טעון מאוד ברגשות ונוקשות מחשבתית, תפיסות של האני הנפרד ומאבקי כוחות.

4) צד קדמי – צד אחורי– המסכה והצל

הצד הקדמי של גופנו מסמל את מה שאנו רוצים להראות לעולם – המסכה שלנו. לעומת הצד האחורי שהוא כל מה שאנו רוצים להחביא או להכחיש את קיומו בנו לכן אנו "זורקים אותו מעבר לכתף". קארל יונג קרא לחלקים האלו בעצמנו – הצל. כאשר אנו מכחישים את הצל שלנו אנו רואים אותו משתקף באחרים וכך נוצרות מלחמות בעולם. אנחנו הטובים – הם הרעים. אני מסכן, קורבן – הוא אשם.

בשביל להגיע לריפוי יש ללמוד לקבל את הצל שלנו ולשלבו עם האישיות המודעת שלנו. הצל הוא למעשה הילד הפנימי הפגוע ועלינו ללמוד לאהוב אותו, כי רק כך יתמלא הצורך שלו-שלנו באהבה, קבלה ואישור.

5) צד ימין – צד שמאל – קבלה ונתינה

צד ימין בגופנפש מסמל נתינה, עשייה, אקטיביות, הצד הגברי ואילו הצד השמאלי מסמל קבלה, פאסיביות, הצד הנשי בתוכנו. ברצוננו להפגיש את שני הצדדים ולאזן אותם בתוך אופיינו. ללמוד לתת ולקבל, מתי להיות אקטיבי ומתי להיות פאסיבי. לתת ביטוי גם לתכונות גבריות וגם לתכונות נשיות בנפשנו בתור נשמות וישויות אור שלמות המכילות את שני ההפכים בתוך שדה מאוחד.

כעת ברצוני לשתף אותכם בהיסטוריה הקוסמית שהובילה ליצירת שדה הנפרדות.

המרד של לוציפר – מקור החושך והרוע

לסיפור הזה יש כמה גרסאות, הגרסה הזו סופרה ע"י ליידי עמנואלה בסדנה שהשתתפתי בה בשנת 2011 באירלנד. יש בה הבנה וחמלה גדולות יותר מהגרסאות האחרות ששמעתי לסיפור:

"היקום שממנו הגיעו המלאכים הוא היקום, שהוא היקום הקוטבי ליקום הזה. ביקום שלהם הכל היה מושלם. הם היו במצב של אושר עילאי וחוסר למודעות למה קורה מעבר ליקום שלהם. במצב הזה של אושר מושלם, לא הייתה התפתחות, לא הייתה אבולוציה, כי הכל היה מושלם.

הבורא האחד פנה אל לוציפר, שמשמעות שמו הוא "נושא האור". הוא היה המלאך הכי מואר ביקום של המלאכים. הבורא הסביר ללוציפר את המצב ושאל אותו האם הוא מוכן לעזור לו ליצור תנועה, אבולוציה ביקום שלהם. הוא הזהיר אותו שזה ידרוש ממנו להתמודד עם קושי גדול שבמהלכו הוא ישכח את היחסים ביניהם. לוציפר בחר, מתוך רצון לשרת ואהבה לבורא להיענות להזמנה.

החושך הוא משהו שהיה כבר קיים, ומהותו היא חוסר אינסופי. ואקום. חוסר באור שמתמלא באין סוף אור של הבורא. זוהי השכינה, שנוצרה כאשר הבורא האחד בחר לבורא את הבריאה וצמצם את עצמו לנקודה סינגולרית, נוצר רחם הבריאה. בתוך רחם הבריאה הבורא האחד יצר את המונאדים שמהם יצאו הנשמות של כל הישות בבריאה.

מה שקרה אחרי שלוציפר הסכים הוא שהבורא חיבר לו כבל של אנרגיית החושך שכל הזמן שאבה ממנו את כל האור שהיה בו. זה היה לו מאוד קשה והוא התחיל "להשתגע". לאט לאט המצב הזה התפשט לבני משפחתו וחבריו של לוציפר. ופתאום ביקום המושלם של המלאכים התחילו להיווצר חורים, מרחבים של חושך. והיקום שלהם חדל מלהיות מושלם.

המלאך מיכאל ונאמניו החליטו לזרוק את לוצפיר וחבריו ליקום המקביל. וכך קרה. כשהם הגיעו לכאן הם היו כוחות על. כי הם באו מיקום אחר שהחוקים בו שונים. הם פיתחו שיטות מתוחכמות לשאוב אנרגיה מישויות המחוברות לאור הבורא ולשעבדם. זוהי מהות הרוע. כוחותיו של לוציפר שנקראים גם הרפטליאנז, האנונקי ועוד שמות נוספים, התחילו להשתלט כך על כל היקום. לא הייתה קבוצת ישויות ביקום הזה שיכלה להתנגד להם.

הבורא פנה אל קבוצת ישויות שהיו קיימות במימדים הנקראים מימדי הבודהי קוסמי, או במילים אחרות בלב של הבורא. קבוצת הנשמות האלו לא היו אף פעם בתוך קיום שיש בו צורה. הם התנדבו לבוא לכדור הארץ במטרה לפתור את הבעיה שנוצרה. קבוצת הנשמות האלו הן האנושות. ובאנו הנה כדי להכנס אל תוך החושך, לשכוח מי אנחנו ואז להתעורר ולגלם את האלוהות מתוך החשכה.
רב המלאכים מיכאל ונאמניו נשבעו לעזור לנו ולהגן עלינו במסענו אל תוך החושך ובחזרה אל האחדות.

נפילת אטלנטיס


אטלנטיס הייתה תרבות מפותחת שבתחילתה הייתה נשלטת ע"י שלטון מטריאכלי. בבתי הספר למיסתורין באטלנטיס הייתה שיטת חניכה שלמה שהביא את האדם לרמות הכי גבוהות של ביטוי בחומר של האלוהות. הייתה להם טכנולוגיה מפותחת והם היו בקשר עם הרבה עמים מאנשי הכוכבים. בשלב מסויים נכנסו כמה רפטליאנז ואפורים (גזע של חייזרים בעלי מוח גדול וחסרי רגש שהרסו את כוכב מאדים לפני כן). הם היו בעלי יכולת לשנות צורה ולנוע בקפיצה בזמן ובמרחב. הם התחילו עם מלך אטלנטיס, רצחו אותו וכלאו את נשמתו בקריסטל. מאז ואילך גופו נשלט ע"י לוציפר. כך הם המשיכו לעוד חברים בממשלה. בשלב מסויים הם הקימו מעבדות שבהם הם לכדו אנשים ועשו בהם ניתוחים של שינוי הד.נ.א. משניים עשר גדילי ד.נ.א. ל-2 . במקביל הקריסטלים האלו נלקחו לתוך האדמה למימד השני ויצרו עם לייזרים סוג של מפעל לייצור אנרגיות שליליות של רסיסי הנשמות שנכלאו בקריסטלים האלו. בהתחלה כוחות האור ניסו להתנגד למהלך הזה. אך בשלב מסויים הבינו שהמצב כבר חמור מידי. רבים מכוחות האור עזבו את אטלנטיס והתפזרו ברחבי העולם לכיוונים שונים. תהליך ההשתלטות והטירוף המשיכו להתפשט עד שרוב האטלנטים נהפכו למעין זומבים (כמו בחג האלווין הנוצרי-ליל כל הקדושים). כוחות החושך לימדו את האוכלוסיה של הזומבים לסגוד לאל הרעם בטקס המולך שלוו בהקרבת קורבנות אדם. בשלב מסויים הכוחות החשוכים עשו מצור על המקדש הראשי בו התבצרו שארית אנשי האור באטלנטיס. ובסוף באמצעות סאונד בתדר שלילי ביותר הצליחו לפוצץ את הקריסטל הראשי שסיפק חשמל, רשת תקשורת ותודעה קולקטיבית שכל חלקי האי היו מחוברים אליו. אז האבות של אמנטי, שהם חברי מסדר האלוהים, שיצרו את פרח החיים ואת עץ החיים שבדמותו נוצרנו, האבות הקדמונים של האנושות היושבים במקדש בלב האדמה הנקרא "היכלות אמנטי" הזיזו את להבת פרח החיים שבוערת בלב האדמה, וגרמו ללוחות הטקטונים לזוז ולגלי צונאמי ענקיים לשטוף את אטלנטיס. בתקופה הזו נוצר המטריקס החשוך, שמאז התנה את נשמות כל בני האדם לחוויות שונות של נפרדות: בין חיי העולם הזה וחיי הרוח, בין הנשיות והגבריות, בין האור והחושך, ובין אנשים וקבוצות.

מלחמת בני האור והחושך – מאז אטלנטיס

כוחות האור יצרו בתי ספר למיסתורין במקומות שונים בעולם שבהם השתמר הידע שהיה באלטנטיס. ידע על אלכימיה, קבלה, מאגיה, ריפוי, טכנולוגיה, מתמטיקה, אסטרונומיה, אסטרלוגיה ועוד. לאורך ההיסטוריה נשלחו מספר אווטרים שכל אחד מהם הביא עוד רמה של התפתחות לאנושות. כל אחד מהם יצר גם דת חדשה.

כוחות החושך שיצרו את בתי הספר למיסתורין שלהם ואת אגודות הסתרים שבהם לימוד את דרכם, כל הזמן המשיכו עם הטקסים כמו המולך שיוצר רגשות קשים בשדה האנרגיה האנושי ודרכים לזמן אנרגיות חשוכות לכדור הארץ במטרה לשלוט על אנשים. הם הסתננו לכל הדתות והשתלטו עליהם והפכו אותם מדרכים להאיר את האנושות לדרכים לשלוט על האנושות. הם הפכו את האל הגברי לדמות שיפוטית, כובשת ובזה לנשיות המקודשת ורדפו את כל מי שהיה לו ידע רוחני בטענה שהוא עובד את השטן.

במאות האחרונות המטריקס החשוך נהפך לשיטת ממשל ושיטה כלכלית מושחת שיוצרת מצב של עבדות אצל 99 אחוזים של האוכלוסיה שנשלטת ע"י אחוז אחד, של בעלי הון, שמממנים מלחמות, יוצרים חובות ענק לממשלות שמשלמות את זה מכספי משלמי המיסים, הרעילו את האדמה בריסוסים, יצרו מערכת חינוך שמותאמת ליצירת עובדי תעשייה מתוסכלים, שולטים ע"י כספם בתקשורת, מתעשרים מיצירת מדע רפואה שמבוסס על מכירת תרופות, מתנגדים להתפתחות הרפואה ההוליסטית, מתנגדים להתפתחות טכנולוגית של תחום האנרגיה החופשית, ממשיכים בברית עם האנונקי והאפורים ומפתחים הכלאות בין בני אדם וגזעי החייזרים האלו "בתמורה" לטכנולוגיה מפותחת שהם שומרים לחברי העילית העולמית בלבד ועוד ועוד…

ההחצנה של ההיררכיה

לפני כמאה חמישים שנה אמא אדמה התחילה קוראת לעזרה, מתוך מצב הדברים ומצב התודעה של האנושות, מתוך דאגה שהאנושות לא תשרוד את השינויים שאמורים לקרות בזמנים אלו. הקריאה נשמע ע"י המאסטרים של האור, שהתכוננו בזמן ההוא לתחילת תהליך, שנקרא ההחצנה של ההיררכיה ושובו של הקרייסט, שבו אנושות כולה תחיה בתודעת האחדות, יקומו מחדש בתי הספר של המיסתורין שהיו באטלנטיס וכדור הארץ ישוחרר מכבלי החושך וחזון גן העדן עלי אדמות יתגשם במלואו.

המאסטר הנעלה (שעבר את תהליך ההתעלות) דג'וואל קוהל ניגש למועצת האור הגלקטית וביקש מהם עזרה נוספת לאנושות, בעקבות הקריאה של אמא אדמה. הם אמרו לו שהאנושות קיבלה כבר מספיק עזרה ואין משהו שביכולתם לעשות. הוא הראה להם שבני האדם הם ישויות אור ביסודם, כי מתי שאנרגיה של חושך באה אליהם הם נסגרים ומתכווצים, לעומת ישויות שניזונות מאנרגיית החושך שגדלות כאשר הם חוות את החושך. המועצה התרשמה ממנו, הזמינו אותו להצטרף אליהם והחליטו לפנות לבורא האחד בבקשה להתערבות אלוהית. התשובה שהתקבלה היא שישלח לכדור הארץ חבר מהמועצה הקוסמית שנקרא האווטר הקוסמי של הסינתזה. ביחד עם האווטר של הסינתזה בחרו כל חברי ההיררכיה הפלנטרית של המאסטרים הנעלים להתגלם שוב בעולם החומר (לאחר שהתעלו במאות קודמות וחיו בערי האור במימד החמישי).

ליידי עמנואלה והמאסטרים הנעלים

האווטר של הסינתזה בחר להתגלם הפעם בגוף נשי בארה"ב. ליידי עמנואלה נולדה עם חיבור מודע לבורא, היא לא עברה שלב של שיכחה. בגיל 6 היא בקשה מהבורא לסיים את הסבל האנושי. הוא ענה לה שיש דרך אבל היא תצטרך "ללכת 40 שנה במדבר". אז היא הלכה לאביה הביולוגי ואמרה לו שהיא הולכת למדבר. הוא אמר לה שתשכח מזה ואז הבורא הסביר לה שהכוונה היא שהיא תהיה לבד עם המשימה שלה ויהיה אסור לה לדבר על זה במשך 40 שנה. במשך 40 שנים היא הייתה בתהליך של בריאה משותפת עם הבורא האחד, שלווה בתהליך של התמרת הקארמה הקולקטיבית של האנושות, מערכת השמש, הגלקסיה וכל היקום. ובריאה של שדה אנרגיה חדש שמקיף כעת את כדור הארץ ומחבר את מימדי החומר עם השדה המאוחד שהתקיים עד לפני כן במימדי הרוח והאלוהות (המטריקס החשוך הגיע עד למימד השישי, כלומר היה קיים במימדי האישיות והנשמה של האנושות והיווה צליבה של הנשמה של האנושות על הצלב של הזמן והמרחב).

בשנת 1994 נגמרו 40 השנים של השתיקה ואז התחילו למצוא אותה המאסטרים שהתגלמו בחומר, חברי ההיררכיה הפלאנטרית. והתחילו לעזור לה במשימתה. הם יצרו אירגון שנקרא ONHI שיצר רשת עולמית שעושה פעם בחודש טקס משותף שנקרא טקס עיגון להבת הוורד, שעוזר בתהליך עיגון השדה המאוחד לאדמה. כרגע משתתפים בפרוייקט הזה יותר מ 10,000 אנשים מסביב לעולם.

בשנת 2005 הושג ניצחון ע"י ליידי עמנואלה על כוחות החושך ולוציפר והמטריקס המואר, שיצרה בשיתוף עם הבורא, הוכרז כמנצח על המטריקס החשוך, ששלט עד אז. מאז האנושות קיבלה הרבה מאוד כוחות רוחניים ושיטות טיפול חדשות (כגון תטא הילינג), שמעצימות את האנושות ומאפשרות חופש יותר גדול. יותר ויותר אנשים מתעוררים לאמת על האחדות של החיים ובכל המרחבים של החברה האנושית קורת התעוררות. צעיף המאיה (האשליה) שיצר המטריקס החשוך הולך ונעלם ושליטתם של כוחות החושך על עולמנו בתהליך ההתפרקות. בשלב זה ישנם הרבה סרטי קונספירציה שחושפים את השחיתויות של כוחות החושך, אך עדיין האנושות צריכה להתעורר לעוצמה שלה ולעובדת היותנו הבוראים של המציאות שלנו בכל הרמות, מהרמה האישית ביותר ועד הרמה הכי גלובלית. כך נגשים את היעוד הקולקטיבי שלנו…

אחת מהתובנות החשובות שליידי עמנואלה מלמדת בסדנאות שלה, היא ההבנה והחוויה ששדה מאוחד, נוצר משני קטבים הנמצאים בהרמוניה אחד עם השני ויוצרים ומחזיקים ביניהם שדה מאוחד. לעומת שני קטבים הנמצאים בקונפליקט אחד עם השני ומחזיקים ביניהם שדה אנרגיה של נפרדות, מאבק ומלחמה.

מדיטציה עם מלאכי הלהבה הזהובה

אנו בני האדם, ישויות רב מימדיות ולשם יצירת שדה של אחדות בתוך נפשנו נתחבר במדיטציה לשדה אנרגיה שקיימת בו אחדות, למקדש של רבי המלאכים של הלהבה הזהובה אוריאל ואורורה.

הוראות התרגול:
כוונו את כוונתכם בלב לצאת למסע בזמן ובמרחב. נבקש לפתוח שער בזמן ובמרחב ונעבור דרך הלב כמו בשער ונתחבר לשדה האנרגיה של מקדשם של רבי המלאכים אוריאל ואורורה הנמצא מעל הרי טטרה בפולין במימד השביעי. אני רואים מקדש עשוי מעמודים מוזהבים וכיפה מעליהם. אנו נכנסים למקדש ובמרכזו יש להבה זהובה בגודל של שנים/שלוש מטרים. אנו מתקרבים אל הלהבה ומתוך הלהבה יוצאים ניצוצות ולהבות שמתגלמות לידנו כזוג מלאכים זהובים. הם מציגים את עצמם.

אורורה : הנני אור השמש המוזהב בזריחה ובשקיעה. התחלה וסיום. השלמה של מעגל, ותחילתו של מעגל חדש, לידה, מוות ולידה מחדש. מעגל אינסופי, לא נגמר. יש רק חיים, המוות הוא רק שינוי צורה, מעבר פאזה. שלום – שלם – השלמה.

אוריאל: הנני אוריאל – האור של הבורא המתגשם דרך כל הצורות וכל המימדים. שלם בתוך עצמו לנצח. דרך כל הדרמות הנני קיים. אור הבורא האחד, דרך חיים ומוות, אור וחושך, טוב ורע, זכר ונקבה, אדמה ושמיים. הנני האחד – שלם – נח בשלום פנימי – אורי שלם – אורי אל

אנו מזמינים אותכם להשתמש בלהבה המוזהבת שלנו ליצירת שלום פנימי בנפשכם כעת.

נשמו את הלהבה המוזהבת למרכז הגוף. ראו את הלהבה עולה מלמטה במעלה עמוד הצ'אקרות. כעת ראו את הלהבה מתרחבת לגפיים (הידיים והרגליים). הרגישו את השדה המאוחד בין פנים הגוף והגפיים.

כעת ראו את הראש שלכם מתמלא בלהבה הזהובה ואז כל שאר הגוף מתמלא בלהבה המוזהבת. הרגישו את השדה המאוחד שנוצר בין הראש לשאר הגוף.

כעת ראו את חלק הגוף התחתון שלכם מתמלא בלהבה הזהובה ולאחר מכן ראו את הלהבה המוזהבת יורדת מראשכם לעבר מקלעת השמש ושדה מאוחד נוצר בין שני החלקים.

כעת ראו את הלהבה ממלאת את הצד הקדמי של גופכם. וכעת את הצד האחורי. חושו שדה מאוחד נוצר המכיל את שני חלקי ההוויה שלכם.
כעת ראו את הלהבה המוזהבת ממלאת את צד שמאל של גופכם. לאחר מכן את צד ימין. בסוף נוצר שדה מאוחד בין צד ימין ושמאל.
הודו למלאכים על המתנה שלהם וצאו מהמקדש. חזרו לשער שממנו הגענו למקדש. עברו בו וחזרו לתוך הלב שלכם. בקשו "בורא כל שישנו, אני מבקש/ת שכל מה שחוויתי במסע הזה יהיה נוכח באינטגרציה מלאה בחיי היומיום בתודעת הערות שלי. תודה זה נעשה."