בתי הספר למיסתורין חוזרים לזמננו

אמורה קואן יין
אמורה קואן יין ( 1950 – 2013 ) הייתה אחת מהמאסטרים הנעלים שבחרו להתגלם שוב בעולמינו בעת הזו. בספרה של אליס ביילי שנקרא "ההחצנה של ההיררכיה" נכתב, שהמאסטרים שעברו את תהליך ההתעלות וחיו בערי האור, יתגלמו שוב לעולמינו וייצרו פה שוב את מערכת החניכה שהייתה בעבר בבתי הספר למיסתורין בלמוריה, אטלנטיס ומצריים העתיקה.

אמורה הסמיכה אותי ללמד את שיטת תאי האור הפליאדיינים שהיא יצרה. בשנת 2013 היא עזבה את גופה לאחר תאונת דרכים קשה. יהיו זכרה ומורשתה ברוכים.

זהו מאמר שהיא כתבה על הנושא המציג את עבודתה ואת בית הספר למיסתורין שהיא יצרה:


המועצה הגבוהה של המקדש הדולפין כוכבי

מאמר מאת: אמורה קואן יין.

תרגום : עמיחי ים.

בתי הספר למיסתורין של מצריים העתיקה מגיעים לזמננו

בימים עברו, בתי הספר למיסתורין התקיימו באופן יותר מוחשי וברור על פני כדור הארץ. בשיא הפריחה של הרוחניות במצריים העתיקה, לדוגמה, כל התרבות הייתה מרוכזת סביב המקדשים של בית הספר למיסתורין. אדם מכל מעמד של החברה, שחווה התעוררות רוחנית, והכיר בחשיבות של חיים לא פגיעה באחר וללא רבב (לעשות מה שהוא יודע שנכון בכל סיטואציה), ובחר להתעורר באופן מלא יותר, להיהפך למואר ולהתיישר עם הייעוד הגבוהה שיותר שלו. סוג כזה של חוויות פנימיות לפעמים מובילים מחפש רוחני להצטרף לבית ספר למיסתורין : שיטה לריפוי, טיהור, ומעבר בנתיב החניכה להארה והתעלות.

כאשר אנשים במצרים העתיקה חוו את הדחף הפנימי הזה, הם היו הולכים למקדשים להערכה ע"י כוהן או כוהנת. לפעמים הכוהנים היו נותנים משימות למועמדים, שעליהם היה להשלימם לפני כניסתם לנתיב החניכה במערכת בתי הספר למיסתורין. המועמדים היו מתקבלים לבית הספר למיסתורין רק אחרי שהשלימו את המשימות שניתנו במטרה להכינם ע"י (1) הבנת ההבדל בין הזדהות עם האגו להזדהות עם רוח הקודש; (2) יצירת מחוייבות מלאה לחיים ללא רבב וכיבוד של המקודשות של כל הדברים וכל האנשים ; (3) לימוד להתייחס אל כל המצבים בחיים ומערכות יחסים כמורים (4) ;ללמוד דרך מדיטציה לשמור על גבולות בריאים; (5) לימוד עשיית בחירות בחיים לא מתוך תגובות רגשיות כמו פחד, כעס ונקמה.

בשלב זה המחפש היה בא לפגוש את הכוהנת של שאקמט, האלה בעלת ראש הלביאה. הכוהנות והמתקשרות של שאקמט היו בעלות ראייה רוחית. הן ידעו להסתכל מעבר לנגלה ולראות מה שמסתתר מאחורי המסכה. הכוהנות של שאקמט קיבלו אינדיבידואלים לבית הספר למיסתורין רק אם ראו שהם כנים ומוכנים להיות חשופים לגמרי בכל הרמות מבלי להסתיר דבר, והם היו ענווים ובהודיה כאשר אג'נדות של האגו והקארמה היו נחשפות. במילים אחרות, אם המועמד לא היה מקבל בלב שלם את הידע אודות מה יש לרפא, ואילו הרגלים וגישות צריך לשנות, אז זה אמר שהאינדיבידואל לא היה מוכן לקבל את האחריות הנדרשת של נתיב החניכה באופן בוגר ובטוח.

ברגע שהמחפש היה עובר את השיקוף וההכנות של הכוהנות של שאקמט, הוא או היא היו מגיעים למקדש של חתחור ( Hathor ). שם הכוהנות האוהבות של האם האלהית חתחור היו מתחילות את תהליך הריפוי והתחדשות הגופים הרגשיים והאתריים והילד הפנימי. עד שהמחפש למד איך לאהוב ולדאוג לילד הפנימי בתוכו/ה, התום והטוהר שדרושים כדי להחזיק את האור לא היה נגיש. חתחור מסבירה בתקשור אתה, שמאסטר הוא ישות בה יש איזון בין הילד האלוהי הקסום והבוגר האחראי. כאשר הילד והמבוגר חיים בהרמוניה, שיתוף פעולה ואמון, עומקים של אהבה עצמית נובעים מכך. אז ורק אז אפשר לגשת לחניכות הגבוהות יותר עם איזה שהיא תקווה לתוצאה אלוהית אמיתית. זה בגלל שהתמימות של הילד היא האיזון לחכמה אלוהית וידע. הטוהר של הילד פותח את הדלת לעוצמה האלוהית. תחושת הפליאה של הילד תומכת ביצירתיות הרוחנית והענווה של הבוגר. הכוהנות של חתחור השתמשו בריפוי באמצעות העברת אנרגיה מהידיים, צלילים מקודשים, ואהבה האמהית כדי לעזור בהשבת האיזון המקודש הזה.

המחפש נשלח ללימודים גבוהים יותר מהכוהנות והכוהנים של אייזיס, אוזיריס, הורוס, מהאט, פטה ות'ות', רק אחרי שהכוהנות של חתחור אמרו שהוא או היא מוכנים. אז הפעלת הקה (KA) החלה, במקביל לעבודה עם הקונדליני, והוראות ותרגולים גבוהים יותר ותהליכים אישיים. הקה זה הכלי שדרכו העצמי המשיחי (Christ Self) מומשק ונהיה אחד עם האישיות ותודעת הגוף. לאחר מכן, צעד אחר צעד, חניכה אחר חניכה, המחפש יתקדם דרך המערכת של בית הספר למיסתורין בסדר עוקב. ללמוד טרם זמנה יכולת על חושית או התיישרות רב מימדית היה יכול להוביל לשימוש לרעה בעוצמה, דיבוק וכאב גדול.

בית ספר למיסתורין הוא מקום רוחני או שיטת הוראה שבה בן אדם יכול ללמוד, לחוות ריפוי, ומצבי תודעה גבוהים, ובאמצעות עשייה נכונה ותרגול במשך זמן להשיג הארה של כל הגוף והצ'אקרות. לאחר ששבע שלבים חניכתיים של הארה הושגו, החניך עובר לשלב הבא : תודעת משיח. כאשר שלב סופי זה הושג ושירות על פני האדמה הושלמם, העצמי המשיחי יכול בפשטות להעלות את התדרים של הגוף הפיזי ולהתעלות, מבלי להשאיר מאחוריו את גופו הפיזי, או לחוות מוות מודע ולנוע דרך שערי ההתעלות, בהשאירו מאחור את גופו חופשי מקארמה.

המטרה בכל בית ספר למיסתורין, אם כן, היא להתעלות על כל האשליות של מוגבלות במימד הפיזי, לחיות בהתיישרות עם האמת האלוהית ולהשיג התיישרות רב מימדית עם העצמי האמיתי שלך ועם האל/אלה ההוויה כולה – כל זה בהתמסרות לזרם של אהבה אלוהית – או במילים אחרות להיהפך לעצמי המשיחי ( Christ Self ). החניכות לאורך הדרך מציבות לאדם אתגרים והתגלויות באופן יחסי לקארמה של האדם והנטייה שלו/ה לחוסר הזדהות עם אשלייה ואגו. כאשר האדם פוגש את האתגרים האלו ומתעלה מעבר לנטיות של האגו, אז הוא עובר לרמה הבא של החניכה.

כל רמה של חניכה מתחילה כאשר החניך מקבל חוויה טרנסדנטאלית שבמהלכה הוא מקבל נקודת מראה מקום, שבו הוא או היא יהיו כאשר החניכה תסתיים. אחרי שהאדם מעגן לתוכו את נקודת מראה המקום הזו, מתחילה פאזה של תהליך ניקוי. הפאזה של הניקוי כוללת אתגרים של החיים, עלייה של רגשות ישנים, זכרונות ודפוסים קארמתיים מחיים אחרים, וכל מה שיש לזהות, לרפא, לנקות, ולהתעלות מעליו. כאשר זה מסתיים, השלב הבא מתחיל וממשיך באופן דומה עד שהאדם מגיע למאסטרי בכל רמות החניכה. המקדשים העתיקים ובית הספר של המקדש הדולפין כוכבי כעת, עוקבים אחר פרוטוקול מקודש זה כדרך להבטיח למחפש הרוחני את התקווה הגדולה ביותר כדי להשיג את המטרה הגבוהה ביותר באינטגרציה ובאור.

המקדש הדולפין כוכבי

המקדש הדולפין כוכבי הוא בית ספר למיסתורין שנועד לסייע למשתתפים להשיג הארה מלאה בעודם בגוף, תודעת משיח והתעלות. בעשותנו כך, הכוונה היא לקדש ולהעלות את החיים במציאות המימד השלישי ע"י הבאתם להתיישרות מלאה עם האמת והאהבה האלוהית דרך כל המימדים – לא לברוח מהקיום הפיזי. המימד הפיזי הוא בפשטות המקום שבו נשמות יכולות לחוות את החיים ואת ריבוי המצבים בתוכם כרצף אירועים דרך הזמן והמרחב. זהו המקום שתודעות רב מימדיות גבוהות מקורקעות וחוות דבר אחד בכל רגע. זה המקום שבו כל המימדים והאספקטים של התודעה יכולים לבסוף להפגש ולחוות אחדות. לכן, בבית ספר למיסתורין הזה של דרך ההתעלות, מעודדים את המשתתפים להיות בעלי יחס חיובי לחיים בעולם ולגלם במלואו את העצמי המשיחי שלהם.החיים בחומר הם מתנה אדירה לעצמיים העליונים שלנו. כאשר הזהות שלנו חוזרת אל האמת, אנו נהיים מי שאנחנו באמת, ואנו משתחררים מהיזדהויות כוזבות ומאגו. אז אנו חופשיים להתקיים בזרם האלוהי של האחדות דרך כל המימדים עם האל/האלה ההוויה כולה.

בתחילת שנת 1987 בזמן שהשתתפתי בסדנה באורך חודש, שליחי האור הפליאדיינים באו אלי בסופו של תהליך קבוצתי והובילו אותי למסע מחוץ לגוף. במסע הזה פגשתי ארבעה רבי מלאכים פליאדיינים ששמם הוא רה, מא-אט, פטה, ואן-רה, ששינו את חיי וחייהם של רבים מאז. ניתנו לי הפעלות רוחניות אישיות ואינפורמציה ונאמר לי שרבי המלאכים האלו ועוזריהם יעבדו איתו לאורך האימונים האלו ומעבר. המטרה שלהם הייתה ללמד אותי תנועות ותהליכים שלדברי רה "יאפשרו לבני אדם לשחרר דפוסי אחזקה נאורולוגיים שחובה לשחרר אותם כדי שיהיה ניתן לעמוד בעליית התדרים הקרבה בכדור הארץ". השפה הזו הייתה חדשה לי, אבל הייתה לי נטייה לסמוך עליהם. למרות שלא הייתה לי נטייה לסמוך באופן כללי על ישויות אתריות, עליהם סמכתי מיד. הם היו כל כך אוהבים וברורים.

לאחר מכן המשיכו חוויות של חלומות צלולים מדהימים עם רבי המלאכים הפליאדיינים. במשך הלילה, בזמן השינה, עבדתי איתם, באופן מאוד מודע ללמוד תהליכים נאורולוגיים, טכנולוגיית ריפוי בלייזר, והוראות לגבי מה שעתיד לבוא בהקשר של האבולוציה הרוחנית של אינדיבידואלים ושל כדור הארץ בכלל. לילה אחר לילה נפגשנו ועבדנו יחד בזמן החלום. ואז הייתי מתעוררת ורושמת את הכל. לאחר תקופת האימונים הוא חזרו מאחורי הצעיף ונתנו לי זמן לאינטגרציה וריפוי. מידי פעם הם היו צצים שוב בפגישות טיפוליות עם מטופלים כדי לעזור ולתת לי הנחיות חדשות.

באוגוסט 1993 החברים והמדריכים העתיקים ואהובים האלו חזרו בגדול לחיי והביאו את ההוראה על הפעלת מערכת הקה. עד אז אף פעם לא שמעתי את המושג הזה. רה הגדיר את הקה "ככפיל האלוהי של הגוף הפיזי שיוצר ממשק בינך לבין העצמי העליון שלך. זה מאפשר לכך לגלם את העצמי העליון באופן מלא ולהיהפך לישות בתודעה משיח." רה והמאסטר הנעלה ישוע בן יוסף עבדו איתי במשך ערב שלם ועזרו לי לזכור תקופת חיים כחולמת במקדש בתקופה של הרוחניות במצרים העתיקה. עשיתי הסכם עם רבי המלאכים הפליאדיינים האלו, לפני הגילגול הראשון שלי בכדור הארץ, להיות אחת "שתחלום את ההוראות של בית הספר למיסתורין הזה אל כדור הארץ באמצעות חלימה שקופה ותקשורת עם ישויות אור ממימדים גובהים". דמעות וקודים של אור זרמו באופן סימולטני בזמן ששוב עיגנתי את התפקיד הזה. זה היה הצעד שהוביל לסדנת עבודת אור פליאדיינית:זה היה השם שניתן לאספקט של עבודת הריפוי וההוראה של בית הספר למיסתורין – המקדש הדולפין כוכבי, שייסדתי יותר מאוחר באותה שנה.

הייעד שלנו בבית הספר למיסתורין-המקדש הדולפין כוכבי היא להביא את "חזרתו של הקריסט" ברמה הגלובלית (הערת המתרגם – זה מושג מקביל למושג "ההחצנה של ההיררכיה", שמשמעותה שכל האנושות תהיה בתודעת משיח) : כאשר מינימום של 144,000 בני אדם יגיעו להתיישרות רב מימדית מלאה, ויקיימו את עמוד האור שלהם אל המקור האלוהי בכל רגע. כאשר לפחות 144,000 בני אדם יגיעו לתודעת משיח, גל של הארה יחוו ע"י כל ההוויות בכדור הארץ. לכולם תהיה חוויה קצרה של אמת אלוהית והארה. לאחר מכן, כל אדם יוכל לבחור באופן מודע, על בסיס אותה חוויה, האם הוא רוצה או לא, להמשיך לחיות במציאות אשלייתית המבוססת על אגו או לבחור בחיים המבוססים על צמיחה רוחנית, אהבה אלוהית, והתיישרות עם האמת האלוהית והתוכנית האלוהית.

שליחי האור הפליאדינים והסיריאנים (מהכוכב סיריוס B), ביחד איתי כמתקשרת שלהם, בשיתוף פעולה עם האחווה של המאסטרים הנעלים, הקונפדרציה הגלקטית והבין-גלקטית, הביאו בצורה מתאימה לזמננו את ההוראה של הקה, הבה והמרכבה, כפי שעשו בלמוריה, אטלנטיס ומצרים העתיקה. בתי הספר למיסתורין האלו לימוד ברצף עוקב ספציפי. הרצף היה ועודנו נועד לוודא שכל תלמיד יעבור הכנה בעזרה ההוראה, הריפוי, האקטיבציות, כלי העזרה עצמית, והחניכות שיש בהן צורך לפני מעבר לרמה הבאה. הנקודות הבאות מציגות את השלבים העוקבים בהוראה של בית הספר למיסתורין הזה:
1. כלי עזרה עצמית לניקוי קארמה ושחרור ההזדהות עם האגו; טכניקות מדיטציה; והוראה על חיים ללא רבב.
2. לעורר את גוף הקה ולגלם את העצמי העליון של האדם.
3. לרפא את גוף הבה, או הנשמה ולהביאה למצב המקורי של תפארת, הוד, תום, אהבה וחיבור למקור.
(הערת המתרגם: דרונבלו מלכיצדק הסביר שהבה זה הגוף הפיזי. אמורה מסבירה שזה הנשמה. היא מוסיפה שהמילה בשפת האינקה למשיח ולאנרגיה המינית היא אותה מילה. וזו משמעות המילה "בה" עבורה).
4. לרפא את מבנה התאים ולנקות מוטציות.
5. לנקות את הד.נ.א. ומוטציות גנטיות ולעורר את הד.נ.א. של העצמי העליון.
6. לרפא את הפיצול בין הנשיות והגבריות ולזקק את האנרגיה המינית ע"י תרגולים טנטריים אוהבים.
7. לעגן את הלה-או-אש שכינה, או עמוד האור.
8. לבנות ולהפעיל מחדש את המרכבה ואת גוף אור היהלום אשר מעגנים את האדם דרך כל המימדים אל הגיאומטריה המקודשת של האור. כל זה מתרחש בתוך המקדש הדולפין כוכבי (הערת המתרגם – אשר בהר שסטה) ומופעל ומעוגן בכל מקום כאשר השיטה מלומדת בעולם.

המקדש הדולפין כוכבי הוא אחד מבתי הספר למיסתורין הקיימים כרגע על פני הפלנטה. כאשר אדם בוחר להיות חלק משיטה של בית ספר למיסתורין, הבחירה אמורה להעשות מהידיעה הפנימית בתוכך שזה הדבר הנכון עבורך. בית ספר למיסתורין לא צריך להבחר מהפחד של להחמיץ משהו, או לתת את העוצמה שלך למורה או שיטה, או מאשמה או בושה. זה אמורה להיות החלטה שנובעת מידיעה פנימית שזה מה שאנו נמשכים אליו, ואנו מוכנים לעשות את העבודה הפנימית. השיטה הנכונה תעורר התלהבות וידיעה פנימית שזה מה שנכון עבורך. איזו שיטה שתבחרו מהמקום הזה היא הכי מתאימה לכם-לא בהכרח לכל אחד אחר.

עלייך לקחת אחריות על כל המעשים שלך בחייך – עבר, הווה, עתיד. זוהי האחריות שלך לבוא לכל בית ספר למיסתורין והמורה או המורים שלו עם כבוד כלפי המתנה שמוצעת , לא מנקודת מוצא של נתינה למורה מסויים אחריות על חייך כמו שנותנים לגורו. האדם נהפך להווייה של מאסטר לא על ידי הליכה אחרי מישהו או הפיכה שלו למאסטר שלך. כדי להיהפך למאסטר עלייך להגיע למאסטרי של עצמך.

כמו בכל שיטה של בית ספר למיסתורין, למקדש הדולפין כוכבי יש מועצה רוחנית של ישויות אור. המועצה מורכבת מישויות ממימדים גבוהים יותר שמחוייבים לעזור לבני אדם להתעורר באמצעות השיטה המסויימת שאותה הם משרתים. שוב, לכל שיטה יש את המיוחדות והיופי שלה בשווה לכל שיטה אחרת. אתם לא צריכים להצטרף לשיטה הזו או אחר כדי לקטוף את הפירות הרוחניים ולהיעזר במה שיש לה ללמד. התקשורים והמדיטציות בספרים שלי (של אמורה קואן יין) הם הלב של העקרונות של בית הספר למיסתורין הזה.

ברצוני להציג בפנייכם את החברים במועצה הרוחנית של האור של המקדש הדולפין כוכבי, שהם המקורות האלוהיים לתקשורים בספריי. הם שליחי האור הפליאדיינים, הסיריאנים והאנדרומדאנים (הערת המתרגם: אנדרומדה היא הגלקסיה המקבילה לגלקסיית שביל החלב), הכוללים את רב המלאכים הסיריאני הרמס ושה-רה, רב המלאכים של תכונת חוסר הרבב. אייזיס ושאקמט הסיריאניות והעוזרות שלהן; מרלין וגברת האגם (שהם השמות הארציים שאנו מייחסים לאלוהים ארוס ולאלואימא ארוטיקה (הערת המתרגם – שנקראת גם אמורה) שהם הלוגוסים לשעבר של גלקסיית אנדרומדה ועדיין מייצגים את המועצה של גלקסיית אנדרומדה); האלה חתחור (את'ור) ואלה המשרתות איתה, הכוהנות של חתחור, שנקראות גם האת'ורים ממרכז הגלקסיה, השומרים על השער בין גלקסיית שביל החלב וגלקסיית אנדרומדה; ת'ות', האב של שיטת בתי הספר למיסתורין של אטלנטיס ומצרים העתיקה; שלושה חברים ממסדר האלוהים – האלוהים של האהבה, החסד האלוהי והתום האלוהי-שהם תמיד חלק מהמועצה, למרות שגם אחרים זמינים כשצריכים אותם; שני נציגים ממועצת אדוני הקארמה, שלא בוחרים לתת את שמותיהם; האלה אנתרס; המאסטרים הנעלים ישוע בן יוסף, האם מריה, מריה מגדלנה, קואן יין, סיינט ג'רמיין, יוסף ארימת'יה, וקותומי (שוב פעם מאסטרים נוספים מצטרפים כאשר זה מתאים, אך אלו החברים הקבועים במועצה); רב המלאכים מיכאל והשליח שלו, מארק; אוזיריס שמייצג את המועצה של אוריון. ישנם מלאכים רבים, פיות ועוזרים אחרים שאינם חברים במועצה. אני מקווה שתהנו להתחבר עם הישויות האהובות והאוהבות האלו כפי שאני נהנתי מהדרכתם ועזרתם.