הממשלה הרוחנית

        הזמנה לעובדי אור ולכוהנים של מסדר מלכיצדק

להשתתף במועצת יראו-שלם 

111014_2245_3.jpg

האחווה
(מתוך הספר בשורת השלום של האיסיים מאת אדמונד בורדאוקס סזקלי)

"הביטו וראו, כמה טוב ונעים זה עבור ילדי האור
לשכון יחדיו באחדות!
לאחווה
האב השמיימי
ציווה את החוק.
חיים שוויוניים לנצח.
החוק נזרע בגן של האחווה
כדי להאיר את לבבות ילדי האור,

ליישר את הדרך לפניהם

שבע ושבע הם השבילים המובילים לעץ החיים
שעומד במרכז הים הנצחי:
החוק נזרע בגן של האחווה
כדי שהם יזהו
את רוחות האמת והשקר.
האמת נולדת ממעיין האור,
השקר מבאר החשכה.
השלטון של כל ילדי האמת
הוא בידיים של המלאכים האדירים של האור,
ילדי האור הם משרתי החוק האלוהי,
והאב שבשמיים לא ישכח אותם.
שירו, הו שמיים,
צעקו, הו אזורים נמוכים של האדמה,
התפרצו בזמר הו הרים,
יער וכל עץ בתוכם;
כי האב השמיימי הצית את להבתו
בלבבות ילדי האור,
וברך אותם בנוכחותו."

111014_2245_6.jpg
הנני, בזאת קורא לכוהנים, מנהיגים, מורים, מרפאים, אומנים, מדענים ואנשי רוח המזוהים עם מסדר מלכיצדק, אחוות האור הלבן והמאסטרים של החכמה לבוא להתאסף למועצה שעניינה הוא לכוון את אנרגיית הרצון האלוהי ולהנחות את שליטי עמנו בעבודת משרדי הממשלה השונים!

תבוא מלכותו, רצונו יהיה על פני האדמה, כפי שבשמיים,
כי לך המלכות, הגבורה והחסד לעולם!

111014_2245_5.jpg

הממשלה הרוחנית

120313_0702_2.jpg

החזון

בחזוני ראיתי ממשלה או מועצה רוחנית המורכבת כפי שמורכבות המועצות בהיררכיה הרוחנית של ערי האור, הפלנטה, מערכת השמש, הגלקסיה והיקום. כלומר מנהיג רוחני ולצידו מועצה של 12 או 24. המועצה מורכבת ממספר זהה של נשים וגברים. תפקיד המועצה או הממשלה היא להוות גשר בין רצון העם ורצון הבורא.

לשם קיום ממשלה המהווה בדיוק את רצון העם ראיתי בחזוני תהליך בחירה ישירה של כל שר בממשלה ע"י סוג של תוכנית ריאליטי טלביזיונית שבה כל מועמד שמרגיש רצון וחושב שהוא המתאים ביותר לתפקיד, יציג את ניסיונו, אמינותו, כישוריו והחזון שלו לתקופת הכהונה שלו בתפקיד. כלומר למה הוא הכי מתאים? ומה הוא הולך לעשות בכוח שיינתן לו כחלק מהתפקיד. כך לבחור 12 שרים לתפקידים השונים : לדוגמה – ביטחון, חוץ, חינוך, מדע ואומנות, בנייה, בריאות, רווחה, פנים, מים ואנרגיה, איכות הסביבה ועוד תפקידים שיראו חשובים.

במקביל יבחרו באופן דומה ע"י המלצות ועל ידי המועצה הרוחנית הקיימת, 12 מתקשרים שתפקידם יהיה לעבוד עם השר הנבחר ולעזור לו בתחומו לקבל השראה מעולמות הרוח ומהמימדים הגבוהים. כלומר הממשלה תעבוד בדרך של בריאה משותפת עם הבורא האחד והמועצות השונות בהיררכיה הרוחנית, כפי שנהוג בערי האור.

מה צריך כדי להגשים את החזון הזה?

כמובן שכרגע שיטת השלטון היא השיטה הדמוקרטית, שיותר ויותר אנו מבינים שהיא מושחתת מיסודה, בעיקר כי היא מורכבת מאנשים אינטרסנטיים שיוצרים קבוצות כוח (מפלגות – מלשון פילוג) שעוזרות למנהיגים מושחתים לקדם את האג'נדה החשוכה שלהם בשלל תחומים שונים. ולזה קוראים שלטון העם. לרגע החולף הזה פעם בארבע שנים שלעם יש זכות בחירה כל שהיא. אז נשאלת השאלה כיצד תתחלף שיטת השלטון? אולי אם תהיה מפלגה שתחרוט על דגלה מההתחלה את הרעיון הזה ותרוץ איתו לכנסת במטרה ברורה לשנות ולהפוך על פיה את המערכת. יש סיכוי שזהו רצון העם המתעורר בשנים אלו ומוחה על אינסוף עוולות שהשלטון הנוכחי יוצר בכל יום. יש סיכוי שעם ההתעוררות הקורית בהמונים נפסיק לתת את כוחנו לאנשים אינטרסנטים מושחתים ומשרתי עצמם ולא את טובתנו הגבוהה.

מכאן אני מגיע לנקודה השנייה של מה צריך לקרות. צריך להמשיך להתעורר ולשם כך אפשר כרגע מהנקודה שבא אנו נמצאים, האנשים הנקראים עובדי האור ומנהיגי הקבוצות הרוחניות בארץ , לחזק את המודעות הזו, את האפשרות הזו ולשדר אותה באופן קבוע לתודעה הקולקטיבית של עמנו.

לשם כך למדנו שניתן לעבוד ביחסי בריאה משותפת עם הבורא האחד והמאסטרים מערי האור וליצור רשת אנרגטית שקיימת מרצון הבורא ומוחזקת ע"י רצונו של הבורא ומתוחזקת ע"י המאסטרים ואנשים הבוחרים להתחבר אליה מרצון וכשירות שלהם לכלל.

כיום קיימות כבר לא מעט קבוצות שעושות עבודה דומה בעולם:
1) ילדי השמש – children of the sun – דרך אתר זה מובילים קמפיינים של עבודת אור גלובלית על נושאים שונים  http://childrenofthesun.org/

(2היוזמה לקוהרנטיות גלובאלית – טכנולוגיה מדהימה שמודדת גלי מוח-אנרגיה מסביב לכדור הארץ ומאפשרת לנו לעקוב אחרי שדות אנרגיה גדולים ברמה של ארצות ויבשות ולשלוח אנרגיית אהבה ואכפתיות לאזורים ונושאים שזקוקים לריפוי בעולמנו.
http://www.glcoherence.org/monitoring-system/earth-rhythms.html

 The Global Brain Consciousness Movement (3
http://www.facebook.com/notes/david-russell/the-global-brain-consciousness-movement/335200409827723

4) אני מחובר לסוג נוסף של עבודת רשת דומה שנקראת רשת להבת הוורד.
 www.onhi.org

5) איחוד קבוצות האור של מדיטציות פלנטאריות
https://www.facebook.com/groups/337664366409116/?fref=ts

6) תנועת אובונטו – תנועה חברתית ופוליטית ששמה את שחרור האדם מעבדות לכסף בראש סדר העדיפות שלה ומציאה תוכנית ספציפית לכיצד זה יכול לקרות.
https://www.facebook.com/UbuntuMovement?fref=ts

7) המועצה של כדור הארץ החדש – קבוצה בינלאומית של עובדי אור שעושים מפגשי בריאה משותפת ועבודה דומה למה שאני מדבר עליה פה עם המועצות הרוחניות.

https://www.facebook.com/groups/281013935437665/?fref=ts

מדיטציית שירות פלאנטרי – הממשלה הרוחנית

זוהי מדיטציה, שיצרתי בהשראת אוסף מדיטציות לשירות פלאנטרי, שיצר ג'ושוע דויד סטון. מטרתה היא ליצור ראשית באנרגיה רשת המחברת בין הלב שלנו ללב של האדמה (הנקרא גם אולמות אמנטי) וליצור באמצעות הדוות, רוחות הטבע, המאסטרים והמועצות הרוחניות של הפלנטה, מערכת השמש, הגלקסיה , היקום והמועצה הקוסמית, רשת אנרגטית שתחבר את כל העולם לתדרים של הקרניים הקוסמיות של אור הבורא.

אלו הוראות התרגול:

שבו בתנוחת מדיטציה עם הגב ישר. וודאו שנוח לכם מבחינה פיזית ושלא תופרעו ברבע שעה הקרובה. בקשו להפעיל תא אור מסוג התיישרות עם הציר האלוהי. ראו עמוד אור יורד מהבורא ומקיף אתכם ויורד למרכז האדמה. בתוך עמוד האור כעשרים סנטימטרים מעל ראשכם נפתחת הצ'אקרה השמינית שנקראת כוכב הנשמה. ראו את הנשמה שלכם כספרה שיורדת אל תוך הכתר שלכם וממשיכה עד הלב ומתמזגת עם צ'אקרת הלב. כעת ראו עוד אור כשני מטרים מעל הראש, זהו עצמי הרוח – המונאד שלכם שיורד כעת בעמוד האור עד שהוא נכנס דרך הכתר מתמזג אל צ'אקרת הלב שלכם. הרגישו את העלייה בתדר שקורת כאשר המיזוג מתרחש. כעת כארבע מטרים מעל הראש שלכם יורדת ספירה נוספת של אור, זהו העצמי האלוהי שלכם. גם הוא יורד ומתמזג עם השדה לכם דרך הערוץ המרכזי. הרגישו שוב את עליית התדר והעוצמה של העצמי האלוהי.

images (2)

כעת ראו את עצמכם גדולים מאוד בגודל של העולם כולו כאשר צ'אקרת השורש שלכם מתחברת לקוטב הדרומי וצ'אקרת הכתר לקוטב הצפוני של העולם. אמרו את המנטרה שפותחת את אולמות אמנטי שלוש פעמים :
מקוט – אל – שאב – אל- אייל –זור – בן – אל – זברוט – זין – אפרים – קואר – אל.
Mekut – El – Shub – El -Hale – Zur – Ben – El – Zabrut – ZIn – Efrim – Quar – El

ילד במדיטציה עם פרח החיים מולו

כעת חושו את החיבור בין הלב שלכם ללב של העולם. וכנסו בתודעתכם אל תוך המרחב הזה שנפתח בפניכם. ראו אתכם יושבים סביב האש הלבנה בצורת פרח החיים שבוערת שם ביחד עם שבעת הלורדים של אמנטי ו32 ילדי האור שמקיפים אותם.

כס הכבוד וחיות הקודש

כעת קראו לדווה המאירה ממעל (הרוח הקולקטיבית) של פלנטת ארץ – הנקראת גם ליידי גאיה. קראו לרוחות של האדמה, המים, האוויר והאש. הדוות של הדולפינים והלווייתנים, הדווה של הקריסטלים, העצים והצמחים, החיות,  האטמוספרה, שבעת היבשות וכל המדינות בעולם.בקשו מכל הדוות האלו לעזור לכם להדהד את האנרגיות שיהיו כאן לכל רחבי תבל.

לורד בודהה

כעת קראו ללוגוס הפלנטארי – לוד בודהה וליועץ וקודמו בתפקיד סאנאט קומארה ובקשו

מ-12 המאסטרים – הכוהנים של הקרניים הקוסמיות לעמוד במעגל מסביב כדור הארץ. הרגישו את השדה המאוחד שהלוגוס הפלנטארי והמאסטרים של המעוצה הפלנטארית יוצרים סביב העולם כעת. ראו את הקרניים הקוסמיות שעוברות דרך המועצה הפלנטארית ובקשו מהדוות ורוחות הטבע לעזור להדהד את האנרגיות האלו כאדוות דרך הזמן והמרחב.

המאסטרים הנעלים

כעת הזמינו את הלוגוס הסולארי – לורד הליוס ובת זוגתו וסטה וראו את המועצה הסולארית מקיפה את כדור הארץ במעגל שני. כעת הם מוסיפים את התדר שלהם לשדה המאוחד ובקשו מהדוות ורוחות הטבע לעזור להדהד את האנרגיות האלו כאדוות דרך הזמן והמרחב.

כעת הזמינו את הלוגוס הגלקטי – לורד מלכיאור והמועצה הגלקטית של נציגי עמי הכוכבים שנמצאים בתודעת אחדות. הם מקיפים את כדור הארץ במעגל שלישי. כעת הם מוסיפים את התדר שלהם לשדה המאוחד ובקשו מהדוות ורוחות הטבע לעזור להדהד את האנרגיות האלו כאדוות דרך הזמן והמרחב.

כעת הזמינו את הלוגוס האוניברסאלי- לורד מלכיצדק למרכז ואת המועצה שלו לעמוד כמעגל רביעי. כעת הם מוסיפים את התדר שלהם לשדה המאוחד ובקשו מהדוות ורוחות הטבע לעזור להדהד את האנרגיות האלו כאדוות דרך הזמן והמרחב.

112714_0316_6.jpg

כעת הזמינו את הבורא האחד והשכינה והמועצה הקוסמית של מסדר האלוהים. כעת הם מוסיפים את התדר שלהם לשדה המאוחד ובקשו מהדוות ורוחות הטבע לעזור להדהד את האנרגיות האלו כאדוות דרך הזמן והמרחב.

כעת בקשו מהלוגוסים או חברי המועצה שברצונם לדבר ולבוא לתת לכם מסרים שברצונם להדהד למרחב של העולם. בכל יום יש קרן אחת שהינה יותר דומיננטית. בקשו להתחבר לתדר של הקרן הזו ולשדר לעולם מסרים הקשורים לאיכויות שלה. באתר הזה ניתן לראות את הקשר בין הימים בשבוע ופעילות הקרניים.
http://www.ethericretreats.com/

כאשר שליחת האנרגיות והמסרים הסתיימו הודו לכל הנוכחים ובקשו לסגור את המרחב ע"י המנטרה של אולמות אמנטי.

מקוט – אל – שאב – אל- אייל –זור – בן – אל – זברוט – זין – אפרים – קואר – אל.
Mekut – El – Shub – El -Hale – Zur – Ben – El – Zabrut – ZIn – Efrim – Quar – El

120213_0643_4.png

לספק השראה אקטיבית למשרדי הממשלה
העבודה הזו נעשית בשיתוף הדוות. שהן ההוויה של המרחב, רוחות קולקטיביות שמכילות את התודעה הקולקטיביות של מקומות, זנים של קריסטלים, צמחים וחיות ורוחות של ארגונים. הדווה הן הוויות פאסיביות במהותן וקל להשפיע עליהם מבחינה אנרגטית לטובה ולרעה. המאגיה הלבנה זו מאגיה שכוונתה להאיר, לרפא, לטהר ולהעלות את מצב התודעה והאנרגיה של האנושות באופן שאינו קשור לאינטרסים אישיים, אלא נעשה לטובת הכלל.

הוראות התרגול

בחרו מרחב או ארגון שאתם מזהים שפועלים בו כוחות חשוכים (לדוגמא ערוץ תקשורת מסוים, או משרד ממשלתי או מרחב פיזי כלשהו). רצוי לעשות את זה בקבוצה. בקשו מאור הבורא לרדת על המעגל לעטוף אותו בהגנה ולרדת ללב אמא אדמה. בקשו מהמלאך מיכאל לשים את הדום של ההגנה שלו סביב הקבוצה. ראו אש כחולה יוצרת מבנה של ספירה סביבכם. קראו למלאכים קריסטלאור ומלכיאור של להבת הקריסטל שיבואו ויצרו דום נוסף, ספירה נוספת מסביב לקבוצה. בקשו משתי הלהבות לבעור במרכז המעגל.

כעת זמנו את הדווה של המרחב או הארגון שאתם רוצים לטהר. התבוננו בה והרגישו את תדר האנרגיה שהיא משדרת. בקשו ממנה רשות לתת לה את תדרי האור של הבורא. אם היא תתנגד, יש להניח שהיא נשלטת ע"י קללה וחוזה עם כוחות החושך. אמרו:

"בורא כל שישנו, הרי זה מצווה לשלוף את כל החוזים, הכבלים וקללות מהדווה הזו, לבטל בכל הרמות ולשלוח לאור הבורא. ובמקומם להוריד את אור הבורא על הדווה הזו. תודה זה נעשה".
אחרי שאמרתם את זה וזה נעשה, האנרגיה שלה תשתנה לטובה. התחילו עם הלהבה הסגולה להתמרת אנרגיות שליליות, אחרי זה את להבת הקריסטל, את הלהבה הלבנה לטיהור, את הלהבה הוורודה לאהבה, את הירוקה לריפוי, את המוזהבת להתחדשות, את הכחולה לחיזוק האמת והקשר לרצון האלוהי, את הצהובה לחכמה האלוהית והחיבור לתודעת הבורא. בקשו מהדווה שתחזיק את התדרים האלו בשדה שלה וכל מי שמחובר אליה יוכל להרגיש את התדרים האלו.
חשוב להדגיש שזה לא שליטה על שדות האנרגיה של האנשים המחוברים לדווה הזו, אלא מתן השראה אקטיבית שתהיה קיימת בשדה האנרגיה הקולקטיבי הזה ותשודר באופן טלפתי לכל האנשים בתוכו. סיימו בהודיה לכל הכוחות שבאו לעזור בתהליך ושחררו את הדווה למקומה.

שלב ראשון – יצירת המועצה הרוחנית

השלב הראשון מתחיל לדעתי מהתופעה הטבעית שמתחוללת מהאנרגיה של 11.11.11 ושנת 2012 ומתחזקת כל הזמן עד לשנה הנוכחית (2014) ואל תוך השנה הקרבה, שהיא רצון משותף של הרבה קבוצות של עובדי אור וקבוצות רוחניות שונות לשתף פעולה.

מתוך שיתוף פעולה הולך ומעמיק זה, ניתן ליצור מועצה של מנהיגים רוחניים שכל אחד ממנה יוביל פרויקט, יתקשר ויביא ידע מעשי לגבי התחומים בהם הם יבחר לעסוק, ילמד לעבוד ביחסי בריאה משותפת עם הבורא והאחד והמועצות הרוחניות ויאסוף קבוצה של עובדי אור מקבוצות שונות שרוצים להתאחד סביב הפרויקט. כך ייווצר למעשה כמו מעין מצע של הממשלה הרוחנית שיגובש בעזרת המועצות הרוחניות ולאחר מכן נתחיל בתהליכי ההגשמה והיישום של המצע. דרך שליחת אנרגיה והשראה אקטיבית למנהיגים הקיימים ודרך יוזמת פרויקטים בשטח שיגלמו את מטרות המועצה.

לדוגמה: פרויקט שהתחלנו לעבוד עליו לפני כשנתיים של קבוצת עובדי אור ואנשי חינוך היוצרים בשיתוף פעולה ובריאה משותפת עם הבורא האחד והמאסטרים של ערי האור מערכת חינוך חדשה שתבוסס על תודעת האחדות ותותאם לילדים החדשים הבאים כיום לעולם. ילדים שמערכת החינוך הנוכחית פשוט כבר לא מתאימה להם ויוצרת אצלם תסכול, הפרעות קשב וריכוז ובעיקר בזבוז של שנותיהם הכי חשובות. שנים שבהן גופם, אישיותם ונשמתם מתגבשת לאנשים בוגרים בחברה שלנו. חברה שעוברת שינוי מתודעת הנפרדות המבוססת על תודעת המימד השלישי בלבד לתודעת האחדות שהינה תודעה רב מימדית.

אני רוצה לשתף הגדרת שקיבלתי מהבורא לגבי המהות של הממסד שלדעתי יכולה לתת כיוון לתהליך התיקון של מדינתנו שתנהיג המועצה. אחרי ששלפתי אמונות שליליות שקשורות למה שחשבתי על "הממסד", קיבלתי את ההגדרה הבאה: "הממסד הוא מסגרת ניהולית, שנועדה למלא צורך מסוים של הגוף אותו היא משרתת, כמו מערכות בגוף האדם, היא חלק מהשלם. היחיד מתקיים בתוך מערכת. היא נותנת לו את ההקשר, להיות חלק מהגוף. כמו כל מערכת היא יכולה לשרת את תפקידה ויכולה ליצור נפרדות וחוסר תפקוד. זה אתגר להביא את המערכת למצב של הגשמת ייעודה, למצב של שירות היחידים בחברה ושירות המערכת-הגוף כולו. אני בוחר להיכנס למערכות שונות בגוף של המדינה וליצור שם שדה מאוחד ולהיות ביחסים של הזנה הדדית עם המערכות האלו."

כלומר תפקיד המועצה כפי שאני רואה הוא לראות את הקשר והיחסים בין המדינה/הממשלה ובין המשרדים השונים כקשר בין איברים ומערכות שונות בגוף ובין הגוף כולו. לבדוק היכן קיים מצב של חוסר תפקוד ולמצוא דרך להביא למצב של תפקוד בריא של אותה מערכת. תפקוד שמתייחס לייעוד של אותה מערכת בתוך כל הגוף של המדינה. לראייה הוליסטית זו יהיו השלכות מרחיקות לכת בכל תחומי החיים ובכל דרך תפקוד של כל משרד ממשלתי.

שלב שני- יצירת תנועה חברתית

ברגע שתהיה קבוצה חזקה של מנהיגים שמחזיקים תדר גבוה של שירות לא אנוכי לרוח ותיצור מצע שיהוה תהליך אחלמה לחברה שלנו, יש לצאת אל הקהל הרחב, ליצור מפגשים, סדנאות, אירועים והתכנסויות שיחשפו את הציבור הרחב אל התכנים שהמועצה עוסקת בהם. כל זה בכוונה ליצור תנועה חברתית גדולה שתפעל במרחבים רבים ושונים ליישם את הידע שהמועצה תקבל ותיצור ולהרחיב אותו לכל תחום חיים של החברה, כגון חינוך , רפואה, אומנות, מדע, ממשל וכו'.

שלב שלישי – להביא את החזון לפוליטיקה

ליצור תנועה פוליטית ו/או להתחבר לאנשי אמת הקיימים כבר בזירה הפוליטית ולקדם את החזון אל עבר הגשמתו בממשלה שתבחר ליישם את החזון ואת דרכים האחלמה של הגוף של המדינה וכל איבריו השונים.

Melchizedekלורד מלכיצדק – ראש מסדר מלכיצדק והלוגוס האוניברסאלי – המנהיג הרוחני של המועצה הרוחנית של היקום הזה.