הסקס מאג'יק של אייזיס – חלק 2 – השדה המאוחד

הסקס מאג'יק של אייזיס – חלק 2
מה הבדל בין שדה של נפרדות  והשדה המאוחד?

לכל שדה אנרגטי יש שני קטבים, כמו קוטב צפון ודרום של כדור הארץ, כמו קוטב ה(+) וה (-) של בטריה. בני הקטבים האלו נוצר שדה אנרגיה.
10403340_10204191935258260_6058575273034293416_n

כאשר שני הקטבים מכירים בהיותם שני חלקים של השלם, מתקיים ביניהם שדה מאוחד, שמתבטא באנרגיות של אחדות, שלום, הרמוניה ואהבה. כאשר שני קטבים לא מכירים בהיותם חלק מאותו שלם, ונלחמים ביניהם על שליטה בשדה, נוצר שדה של נפרדות.

1003589_838491039498109_66152244_n

התוצאה של השתלטות הכוחות החושך בהנהגת לוציפר על הפלנטה, שקרתה בתקופת אטלנטיס, הינה יצירה של שדה אנרגיה המקיף את כל כדור הארץ כבר יותר מ10,500 שנים ומתנה את החוויה של כל הנשמות לחוויות שונות של נפרדות שהוציאו את המערכת האנרגטית האנושית מאיזון ותבעו בה דפוסים עמוקים מאוד של נפרדות. הנפרדות הזו בא לידי ביטוי ברמות שונות בחיינו.

במאמר מנפרדות לאחדות ניתן לקרוא פירוט מפורט על רשת תודעת הנפרדות והשפעותיה עלינו. כאן הביא חלק מהמאמר המדבר על חמשת הפיצולים בגופנפש, שזוהי הדרך שבה שדה הנפרדות הקיים סביב כדור הארץ השפיע על מבנה הגופנפש שלנו: תודעת הנפרדות יוצרת פיצול אישיות וקונפליקטים פנימיים – ישנם חמשה פיצולים בגופנפש שהם תוצאה של תודעת הנפרדות בבאה לידי ביטוי במבנה הגופנפש שלנו:

120213_0628_3.jpg

(חמשת הפיצולים הם :1) גפיים – גו (טורסו

2) ראש – גוף.

3) חלק גוף עליון – חלק גוף תחתון.

4) צד קדמי – צד אחורי

5) צד ימין – צד שמאל.

1) גפיים וגו – העולם החיצוני והעולם הפנימי -

משמעות הידיים בגופנפש היא עשייה בעולם. משמעות הרגליים היא תנועה והתקדמות בעולם. בתוך איזור הגו (החלק הפנימי של הגוף בלי הגפיים והראש) ישנם האיברים הפנימיים שבתוכם (ע"פ הרפואה הסינית) נוצרים הרגשות. לכן איזור זה מסמל את העולם הפנימי.

במצב של נפרדות יש עשייה ותנועה בעולם מתוך חוסר חיבור פנימי, ללב, לאמת של הרגשות והרצון של האדם. למשל במצב של אדם העסוק כל הזמן בעבודה שאינה נובעת מתוכו, אלא רק עונה על הצורך בפרנסה. או אדם שאינו יכול לחיות במקום פיזי אחד ומרגיש כל הזמן צורך לנדוד.

המצב של האחדות הוא חיבור פנימי שמתוכו נובעת העשייה והתנועה בעולם.

062514_2353_2.png

2) ראש – גוף :שכל, רעיונות ודמיון לעומת רגש, חוויה ומציאות

לחשוב, לדמיין, לחלום ולראות חזון אלו יכולות של הראש. לחוות, להרגיש, להתייחס לסביבה ולמציאות הן התכונות של הגוף. כאשר קיימת חסימה במרכז הגרון נוצר ניתוק שלא מאפשר לרעיונות, חלומות וחזונות שלנו להתגשם. כי זה תמיד נראה מאוד רחוק, בעתיד, מופשט ולא מושג. לשם הגשמה של כל רעיון יש לקרקע אותו לחומר דרך הגוף.

062514_2353_3.png

3) חלק גוף עליון – חלק גוף תחתון – חיבור לעולם הרוח לעומת חיבור לעולם החומר

מציאות נפוצה אצל הרבה אנשים רוחניים היא פתיחה של צ'אקרת הלב והצ'אקרות הגבוהות וחסימה כמעט מוחלטת של שלושת הצ'אקרות הנמוכות. לעומת אנשים שאינם עוסקים בעולם הרוח ומרוכזים לגמרי בעולם החומר ששלושת הצ'אקרות הנמוכות פתוחות ומתפקדות והגבוהות סגורות.

062514_2353_4.png

זה נובע מחסימה קשה במקלעת השמש שיוצר את הניתוק הזה. אנו שואפים לחבר שמיים וארץ ולהיות יכולים להגשים רוח לחומר ולהעלות את החומר אל הרוח. לכן יש לעבוד על איזור מקלעת השמש שהינו אזור טעון מאוד ברגשות ונוקשות מחשבתית, תפיסות של האני הנפרד ומאבקי כוחות.

4) צד קדמי – צד אחורי– המסכה והצל

הצד הקדמי של גופנו מסמל את מה שאנו רוצים להראות לעולם – המסכה שלנו. לעומת הצד האחורי שהוא כל מה שאנו רוצים להחביא או להכחיש את קיומו בנו לכן אנו "זורקים אותו מעבר לכתף". קארל יונג קרא לחלקים האלו בעצמנו – הצל. כאשר אנו מכחישים את הצל שלנו אנו רואים אותו משתקף באחרים וכך נוצרות מלחמות בעולם. אנחנו הטובים – הם הרעים. אני מסכן, קורבן – הוא אשם.

בשביל להגיע לריפוי יש ללמוד לקבל את הצל שלנו ולשלבו עם האישיות המודעת שלנו. הצל הוא למעשה הילד הפנימי הפגוע ועלינו ללמוד לאהוב אותו, כי רק כך יתמלא הצורך שלו-שלנו באהבה, קבלה ואישור.

062514_2353_6.png062514_2353_5.png

( 5  צד ימין – צד שמאל – קבלה ונתינה

צד ימין בגופנפש מסמל נתינה, עשייה, אקטיביות, הצד הגברי ואילו הצד השמאלי מסמל קבלה, פאסיביות, הצד הנשי בתוכנו. ברצוננו להפגיש את שני הצדדים ולאזן אותם בתוך אופיינו. ללמוד לתת ולקבל, מתי להיות אקטיבי ומתי להיות פאסיבי. לתת ביטוי גם לתכונות גבריות וגם לתכונות נשיות בנפשנו בתור נשמות וישויות אור שלמות המכילות את שני ההפכים בתוך שדה מאוחד.

images (5)

הכתר של אייזיס

isis

קרני הפרה מסמלת את האיכויות האימהיות של אייזיס, כמזינה והאם הגדולה. הדיסק השמשי או ירחי שמעל ראשה הוא שער בין המימדים המשמש לבריאת מציאות ומסעות בין המימדים. אבל יש גם פירוש יותר פשוט ועם זאת בעל משמעות עמוקה מאוד. זוהי ספירה או כדור אנרגיה שאיתו היא מרפאה.

הן בטנטרה יוגה והן בתורת המיניות המקודשת של הטאו המרפא אחת ממטרות התרגול הוא להגיע לאיחוד, איחוד של ההפכים בתוכנו ובין גברים ונשים. או במילים ליצור שדה מאוחד.

p8

אז בואו נלמד ונתרגל עבודה עם כדורי אנרגיה…

holding-energy-ball

שדה מאוחד מכדורי אנרגיה:

שפשפו את הידיים אחת בשנייה ואז הרחיקו אותם למרחק של שתי סנטימטרים אחת מהשנייה. בין ידיכם תרגישו את אנרגיית החיים ודמיינו את אנרגיית החיים מתארגנת ככדור אנרגיה בין ידיכם. הגדילו אותו בדמיינכם וחושו איך הכדור גדל בין ידיכם. מידי פעם תלחצו פנימה כדי להרגיש שאכן יש משהו בין ידיכם. עשו זאת בנוכחות אדם נוסף שיעשה אותו דבר. כאשר לשניכם יש כדור אנרגיה הכניסו אותם אחד לתוך השני וחושו איך האנרגיה של שניהם מתאחדת לכדור אחד.
ball-of-energy

כעת הפרידו שוב את הכדורים אחד מהשני והמשיכו להחזיק את הכדור עם האנרגיה המאוחדת בין ידיכם. כעת הכניסו את הדרך לתוך ליבכם. הרגישו איך זה מרגיש.

מערכת הצ'אקרות בתקופת אטלנטיס והאלכימיה הפנימית של הטאו

 בתקשורים עם אייזיס היא סיפרה שבתקופת אטלנטיס לבני האדם היו גופים יותר קריסטליים שהכילו חמש צ'אקרות בכל צ'אקרה, בעוד שלנו יש כרגע בכל צ'אקרה חלק קדמי וחלק אחורי בלבד.

מעניין מאוד שבתרגול הטאואיסטי של האלכימיה הפנימית של הטאו שנקרא "היתוך חמשת היסודות" יש תהליך שיוצר גם חמשת צ'אקרות ומהם יוצרים כדור אנרגיה שנקרא "הפנינה".

mantak-chia-fusion-of-the-five-elements-i-44-728

לאחר יצירת הפנינה. מסובבים אותה במסלול המיקרוקוסמי, שאלו שני ערוצי אנרגיה המחברים מקדימה ומאחורה את כל הצ'אקרות. אחד מתחיל מהשורש ועולה מעלה מקדימה עד קצה הלשון. השני מתחיל מהשורש ועולה כלפי אחורה מסביב לראש עד לחך העליון. כאשר מרימים את הלשון לכך העליון הם מתחברים למעגל אנרגיה.

images (1)

לקריאת המאמר הראשון בסדרה לחצו כאן

לקריאת הפרק הבא לחצו כאן

 עמיחי ים с) 2015)