מאמרים

1. הג'ודו המרפא - תוצאות מחקר ופיתוח של שנתיים אל תוך המימדים הרוחניים והנפשיים של תורת הג'ודו הוביל אותי ליצירת שיטת אימון חדשה שנקראת "הג'ודו המרפא", שזה סוג של ריפוי בתנועה באמצעות אימון בג'ודו.

2. המדע המודרני למול מדע הבריאה המשותפת - תרגום של פרק מספר של מיכאלה סמול רייט שבו היא עושה השוואה לצורך בהירות בין דרך החקירה של המדע המודרני ומדע הבריאה המשותפת (שאני משתמש בו במחקריי).

3. טבלת 7 הקרניים הקוסמיות – עם שמות המאסטרים, המלאכים והאלוהים שמשרתים ככוהנים של כל אחת מהקרניים הקוסמיות של אור הבורא.

4. התעלות מעבר לארכיטיפים של הדואליות של האגו השלילי מאת דר' ג'ושוע דויד סטון. מאמר מתורגם עם תוספות שלי. אחד הנושאים הכי חשובים בדרך ההתעלות היא התגברות על תודעת העצמי הנפרד. במאמר זה יש כלים מאוד פרקטיים שעוזרים בתהליך ההתעלות מתודעת העצמי הנפרד לתודעת האחדות.

5.  בתי הספר למיסתורין חוזרים לזמננו מאת אמורה קואן יין

מאמר מתורגם מאת מורתי אמורה קואן יין, מפתחת שיטת הריפוי בעזרת תאי אור פליאדיינים, שאני מלמד. מספרת על תהליך החניכה ופרוטוקול החניכה בבתי הספר למיסתורין במצרים העתיקה ובימינו.

6. מנפרדות לאחדות - תמלול של אחת הסדנאות שלי הפורסת את כל ההבנה על תודעת הנפרדות ואיזה מציאות היא יוצרת בעולמינו ולתודעת האחדות שהמציאות של גן עדן עלי אדמות שהיא יוצרת בעולמינו בימים אלו ממש.