האקדמיה למיסתורין – קורסים

 *THE ACADEMY OF MYSTERIES*  

ברוכים הבאים לאקדמיה למסתורין, הגעתם לכאן מכיוון שמשחר לידתכם אתם יודעים שהנכם מאסטרים. בראש וראשונה המאסטרים של חייכם! הגעתם לכאן וזה סימן שזהו רגע הבשלות המתאים לכם. מעתה, תוכלו לעבור חניכה לכהונה. למאסטריות של החיים.

  *משמעות החניכה*
משמעות החניכה, היא להוריד את הידיע והניסיון שקיימים ברמת הנשמה לידע וניסיון ברמת האישיות. תחזיקו בידע מעשי ונגיש ברמה יומיומית, כמו להשתמש במכשיר טלפון ולשאול חבר קרוב. ההרגשה דומה לתחושה שזה משהו שאתה יודע אותו, אך אתה מקבל את המידע בדרך שאין לך ספק שלא המוח החושב אומר זאת או האגו. אתה מבין שיש לך את כל הכלים ואתה בשל להניע תהליכים משמעותיים בעולמך ובזולתך.

*מהי מטרת החניכה?*

זה מתחיל בריפוי כל החלקים שבך שמחפשים להתאחד בהרמוניה עם גופך ונפשך וממשיך בקריאה הפנימית להיות הכוהנים, המאסטרים, המתקשרים, המרפאים, המורים, המלאכים, האלים והאלות שהינכם במהותכם הפנימית, בנשמתכם ורוחכם.

*יש בכם תשוקה להיות מאסטרים מנהיגים*

זוהי התשוקה הבוערת בליבכם לתת ביטוי הולם לאותם חלקים בהווייתכם שתשים אתכם בעולם וביחסים עם כל בני האדם במקום הראויי לכם, להשיב אליכם חזרה את הערך העצמי שלכם, ברגע שבו המתנות שלכם יוקרו, יתגשמו, ויעשו את ההשפעה שיש בכוונתם על העולם.


603019_10151941805859687_538695774_n

אלו ארבע דרכי החניכה שבית הספר אורי-שלם מציע (לחצו על הכותרת כדי להיכנס לדפים בהם פירוט של תוכן הקורס):

1) קורס הכשרה למטפלים בשיטת התעלות- הקורס מיועד לאנשים הרוצים להתפתח כמרפאים הוליסטיים, מתקשרים ומורים רוחניים.

2) קורסי מיניות רב מימדית - קורסים המיועדים לאנשים שרוצים ללמוד ולהתפתח בדרך העבודה עם האנרגיה המינית. לאנשים שרוצים לחקור, לרפא, לפתח את התודעה וללמוד לברוא מציאות בעזרת האנרגיה המינית.

3) קורסי אומנות קבלית - קורס המלמד אומנים מדיטציות להפעלת עץ החיים, הספירות והנתיבים ושימוש בחכמה הזו ביצירה אומנותית. ליוצרים ואומנים הרוצים להחשף להשראה הקיימת במסורת הקבלה ליצירות אומנות כגון מוזיקה, ציור, ריקוד, שירה, ספרות, תיאטרון וקולנוע.

4) הג'ודו המרפא ודרך הלוחם – לאנשים שרוצים לשרת את האנושות כלוחמי אור ורוצים ללמוד אומנות לחימה הוליסטית, ריפוי האדמה ואת מסורת של המאגיה הקבלית של שלמה המלך, שיצר שלום בכל העולמות ומציאות של גן עדן עלי אדמות.