מעגלי הקשבה בשיטת התעלות – החיים כנשמה

כיום אנשים רבים מתעוררים לחוויות שונות של המציאות הרב מימדית, חוויות של תקשור, ראיית ותחושת מימדים אחרים, יציאה מהגוף וכו'. שמצד אחד אלו חוויות שהעולם הרוחני מדבר ומציע דרכים להגיע אליהן. אך ברבים מהמקרים החוויות האלו באות בהפתעה ומשנות את חווית היומיום והחיים במציאות החומרית מהקצה עד הקצה.

הרבה פעמים זה מלווה בחוסר יכולת להתרכז, הצפות חושיות ורגשיות, בלבול, חוסר קרקוע ומתוך חוסר הידיעה של אנשים סביבנו ובני משפחה, הרבה אנשים כאלו מגיעים לפסיכיאטר שנותן להם אבחון פסיכיאטרי ורושם כדורים. במקרים מסוימים זה רק משבית את החיים לתקופה מסוימת שחולפת ובמקרים אחרים זה מוביל לאשפוז, ומעבר למסגרות שיקומיות של בריאות הנפש כגון בתי חולים פסיכיאטריים, הוסטלים ודיור מוגן.

בשנים האחרונות בתור מטפל הוליסטי ומורה רוחני עסקתי בעזרה לאנשים בדיוק בצומת הזו. מצד אחד בטיפול במתמודדים עם מחלות נפש ומצד שני בהוראת דרך ההתעלות, התקשור והריפוי ההוליסטי. כבר כמה זמן אני שומע את הקריאה לפתוח מרחב, קבוצה, מעגל הקשבה לאנשים בתחילת דרכם הרוחנית. במעגלי ההקשבה של שיטת החיים כנשמה נלמד את הבסיס לחיים הרוחניים.

נשאל שאלות מהותיות כמו – מהי האמת? איך להבחין בין אמת לאשליה? מי אני ? האם ועד כמה אני תוצר של קורות חיי? ילדותי וסביבת חיי? האם אני גופי? רגשותיי? מחשבותיי? מה אני רוצה לעשות בחיי? מה הטעם של כל זה? מהו הייעוד שלי? מהו התיקון שלי? מהי הנשמה שלי? איך ניתן לחיות מתוך חיבור לנשמה ? מהן תולדות הנשמה שלי? נתבונן במערכות יחסים שיש לנו עם אנשים בחיינו כמראות המלמדות אותנו על עצמנו. נביט במראה ונלמד ועוד…

בנוסף למעגל ההקשבה בכל מפגש נתנסה בתרגילי תנועה, נשימה ומדיטציה. נלמד לחוש אנרגיה, לפתוח ולרפא את הגופים בהילה, הצ'אקרות, המרידיאנים והאיברים פנימיים, נלמד על גבולות בריאים, הגנות אנרגטיות. נלמד להתחבר, לפגוש ורפא את רגשותינו הכואבים, לזהות, לשחרר ולשנות אמונות מגבילות, לפגוש, לנהל דיאלוג ולהכיל את הילד הפנימי הפגוע. נלמד להבין את הקשיים בחיינו וללמוד להוריד ידע אינטואיטיבי כדרך חדשה ללמוד מהחיים.

רוב האנשים ההולכים בדרך הרוחנית שואפים להיות מטפלים, מורים, ומתקשרים. לכל זה ניתן להגיע רק כאשר יש בסיס יציב ועמוק של מודעות, היכרות עם עצמי וקרקוע באמת של מי אנחנו באמת. אז הדרך נפתחת לחיבור יציב ובריא לתקשור, ריפוי, הוראה וכל שירות אחר שנבחר לאנושות.

זוהי קבוצת עבודה שכוונתה ליצור תהליך עומק קבוצתי. המעגל יעבוד במחזורים של 3 חודשים, תידרש מחויבות של שלושה חודשים לקבוצה ולתהליך המשותף וכל תקופה כזו המעגל יפתח למשתתפים חדשים ולעזיבת המעגל. עלות ההשתתפות היא 200 ₪ לחודש (ארבע מפגשים של שעתיים). ניתן לשלם לשלושה חודשים במזומן או תשלום בשלושה צ'קים דחויים.

בכוונתי לפתוח מגלים באזור המרכז ובירושלים. לפרטים והרשמה פנו אליי בנייד 0542937036 או בהודעות אישיות בפייסבוק.
באהבה עמיחי ים